Головна
Україна
Події
07:43, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Кількість жертв ракетного удару росіянпо торгово-розважальному центру в Кременчуці зросла до 18. На місці продовжують працювати рятувальники. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, передає Інформатор. Станом на 06.50 28 червня.Пряма моваЛуніна: "18 загиблих Щирі співчуття рідним і близьким. Рятувальники продовжують працювати".Як зазначаєДСНС, в результаті атаки залишається 59 постраждалих. 25 людей доставили у лікарню. Станом на ранок, 28 червня, пошуково-рятувальні роботи тривають, здійснюється розбирання пошкоджених будівельних конструкцій за допомогою важкої інженерної техніки.Підрозділи ДСНС обстежили та розібрали уламки будівельних конструкцій на 50% загальної площі обєкту. "Координацію заходів на місці події здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", - зазначається у повідомленні. До робіт від ДСНС залучено 440 осіб, у тому числі 14 психологів, та 70 одиниць техніки. "Найтрагічніший день для Полтавської області за всі понад чотири місяці війни. російський агресор перетворив на руїни найбільший ТРЦ у Кременчуці", - наголосив Лунін. Оновлено.Розбір завалів ТРЦ у Кременчуці триває. Всю ніч на руїнах працювали понад тисячу людей рятувальників, поліцейських, медиків та волонтерів.Вже відомо про 18 загиблих внаслідок російського удару. Ще 36 людей вважаються зниклими безвісти. "Продовжуємо пошуки. Постраждалим надається вся необхідна допомога", - додав Лунін. Нагадаємо, уМаріуполі в одному з будинків, куди влучила авіабомба, знайшли понад 100 тіл загиблих. Крім того,змінила відповідального за війну проти Українита проводить приховану мобілізацію. Такожписав, що росіянибудують в Енергодаріна полонених українцях. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці: кількість загиблих зросла до 18

Читать на русском
Ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці: кількість загиблих зросла до 18

ТРЦ «Амстор» у цьому місті повністю знищений після ракетного удару

Кількість жертв ракетного удару росіян по торгово-розважальному центру в Кременчуці зросла до 18. На місці продовжують працювати рятувальники. 

Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, передає Інформатор.

Станом на 06.50 28 червня. Пряма мова Луніна: "18 загиблих… Щирі співчуття рідним і близьким. Рятувальники продовжують працювати". Як зазначає пресслужба ДСНС, в результаті атаки залишається 59 постраждалих. 25 людей доставили у лікарню.

Станом на ранок, 28 червня, пошуково-рятувальні роботи тривають, здійснюється розбирання пошкоджених будівельних конструкцій за допомогою важкої інженерної техніки. Підрозділи ДСНС обстежили та розібрали уламки будівельних конструкцій на 50% загальної площі об’єкту.

"Координацію заходів на місці події здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", - зазначається у повідомленні. 

До робіт від ДСНС залучено 440 осіб, у тому числі 14 психологів, та 70 одиниць техніки.

"Найтрагічніший день для Полтавської області за всі понад чотири місяці війни. російський агресор перетворив на руїни найбільший ТРЦ «Амстор» у Кременчуці", - наголосив Лунін.

Оновлено. Розбір завалів ТРЦ «Амстор» у Кременчуці триває. Всю ніч на руїнах працювали понад тисячу людей – рятувальників, поліцейських, медиків та волонтерів. Вже відомо про 18 загиблих внаслідок російського удару. Ще 36 людей вважаються зниклими безвісти.

"Продовжуємо пошуки. Постраждалим надається вся необхідна допомога", - додав Лунін.

Нагадаємо, у Маріуполі в одному з будинків, куди влучила авіабомба, знайшли понад 100 тіл загиблих. Крім того, рф змінила відповідального за війну проти України та проводить приховану мобілізацію.

Також Інформатор писав, що росіяни будують «бізнес» в Енергодарі на полонених українцях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.