У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
путін має усвідомити, що його поведінка лише посилить рішучість Великої Британії, сказав він
Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відреагував на російський ракетний удар по ТРЦ "Амстор" у Кременчуці Полтавської області.
Про це він заявив на зустрічі світових лідерів G7 в німецькій Баварії, передає Інформатор з посиланням на The Guardian.
"Цей жахливий напад ще раз показав глибину жорстокості та варварства, до яких опустився російський лідер. Знову наші думки з родинами невинних жертв України. путін має усвідомити, що його поведінка лише посилить рішучість Великої Британії та будь-якої іншої країни G7 підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - заявив Джонсон.
Нагадаємо, Україна закликає партнерів надати нашій державі сучасні системи ППО та визнати росію державою-спонсором тероризму після удару по торговому центру в Кременчуку Полтавської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.