Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Дружина неодноразово викликала поліцію через домашнє насильство
Протягом 2021 року 31-річний мешканець Полтави систематично знущався з своєї дружини, матері 5-х дітей. За домашнє насильство суд призначив чоловікові адмінарешт та заборонив наближатися до сім'ї.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу поліції Полтавської області.
«Чоловік систематично ображав дружину, принижуючи її гідність і вимагав з'їхати з його квартири разом з дітьми, віком від 1 до 12 років. За психологічне та економічне насильство над родиною минулого року ми винесли кривдникові два приписи з тимчасовою забороною перебувати у місці проживання постраждалих та спілкуватися з ними», - розповіла Катерина Діхтенко, голова сектору протидії домашньому насильству.
Також поліція склала адміністративний протокол за домашнє насильство (стаття 173-2 Кодексу України про адмінправопорушення), який направили до суду.
Жовтневий районний суд Полтави визнав батька сім'ї винним та ухвалив рішення тимчасово ізолювати насильника від сім'ї.
Загалом упродовж минулого року дружина кривдника 5 разів викликала поліцію через домашнє насильство. Проте жінка здебільшого відмовлялася від допомоги поліцейських, бажаючи вирішити проблему мирно.
«На жаль, пасивна позиція притаманна багатьом жертвам. Вони згодні зазнавати насильства (фізичного, психологічного, сексуального чи економічного) з різних причин: низька самооцінка, фінансова залежність від кривдника, спільні діти, звичка», - додала Катерина Діхтенко.
Нагадаємо, тепер в Україні повідомити про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі можна онлайн. У грудні в нашій країні запустили гарячу лінію 1547 року.
Також Інформатор писав, що в Україні у 2021 році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 53 % зросла кількість заяв про домашнє насильство.
Крім того, в Україні від початку року від сексуального насильства постраждали близько 900 дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.