У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Дружина неодноразово викликала поліцію через домашнє насильство
Протягом 2021 року 31-річний мешканець Полтави систематично знущався з своєї дружини, матері 5-х дітей. За домашнє насильство суд призначив чоловікові адмінарешт та заборонив наближатися до сім'ї.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу поліції Полтавської області.
«Чоловік систематично ображав дружину, принижуючи її гідність і вимагав з'їхати з його квартири разом з дітьми, віком від 1 до 12 років. За психологічне та економічне насильство над родиною минулого року ми винесли кривдникові два приписи з тимчасовою забороною перебувати у місці проживання постраждалих та спілкуватися з ними», - розповіла Катерина Діхтенко, голова сектору протидії домашньому насильству.
Також поліція склала адміністративний протокол за домашнє насильство (стаття 173-2 Кодексу України про адмінправопорушення), який направили до суду.
Жовтневий районний суд Полтави визнав батька сім'ї винним та ухвалив рішення тимчасово ізолювати насильника від сім'ї.
Загалом упродовж минулого року дружина кривдника 5 разів викликала поліцію через домашнє насильство. Проте жінка здебільшого відмовлялася від допомоги поліцейських, бажаючи вирішити проблему мирно.
«На жаль, пасивна позиція притаманна багатьом жертвам. Вони згодні зазнавати насильства (фізичного, психологічного, сексуального чи економічного) з різних причин: низька самооцінка, фінансова залежність від кривдника, спільні діти, звичка», - додала Катерина Діхтенко.
Нагадаємо, тепер в Україні повідомити про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі можна онлайн. У грудні в нашій країні запустили гарячу лінію 1547 року.
Також Інформатор писав, що в Україні у 2021 році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 53 % зросла кількість заяв про домашнє насильство.
Крім того, в Україні від початку року від сексуального насильства постраждали близько 900 дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.