"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Хакери доклали чимало зусиль, щоб залишитися непоміченими, поки їхня жертва не завантажить інфікований файл. Вони використовували JavaScript для декодування інфікованого файлу під час відкриття веб-сторінки
Російські хакери запустили масштабну шпигунську кампанію проти міністерств закордонних справ і дипломатичних установ у країнах НАТО, Європейському Союзі та Африці.
Про нову кібератаку хакерів повідомило головне агентство з кібербезпеки Польщі.
Зазначається, що ця кампанія пов’язана хакерською групою Nobelium, також відомою як APT29 або BlueBravo. Вона несе відповідальність за декілька резонансних інцидентів, включаючи атаку на ланцюжок поставок SolarWinds у 2020 році, що вплинуло на тисячі організацій у всьому світі та призвело до низки витоків даних.
Під час війни в Україні Nobelium здійснював кібератаки на українську армію, політичні партії, а також на міжнародні уряди, аналітичні центри та некомерційні організації.
Під час останньої кампанії афілійовані з росією шпигуни надсилали фішингові електронні листи, видаючи себе за посольства європейських країн, певним співробітникам. Вони долучали шкідливе посилання або у тілі повідомлення, або у вкладеному PDF-файлі.
Посилання вело на скомпрометований веб-сайт, який містив хакерський підпис EnvyScout, що дозволяло хакерам скинути шкідливі файли на цільовий комп’ютер.
Хакери доклали чимало зусиль, щоб залишитися непоміченими, поки їхня жертва не завантажить інфікований файл. Приміром, вони використовували JavaScript для декодування шкідливого файлу під час відкриття веб-сторінки. Потім вони демонстрували повідомлення на веб-сайті, щоб змусити жертву подумати, що вона завантажила правильний файл.
У своїх попередніх атаках Nobelium здебільшого використовував файли .zip або .iso для доставки зловмисного програмного забезпечення. Під час останньої атаки група також використовувала файли .img.
Коли користувачі відкривають файли .iso або .img на комп’ютері з Windows, вони відображаються як звичайні файли й комп’ютер не попереджає користувачів про те, що вони завантажили ці файли з Інтернету — це полегшує поширення зловмисного програмного забезпечення, зазначають у звіті.
"Мета публікацій полягає в тому, щоб стягнути додаткові витрати на операції проти країн-союзників і забезпечити виявлення, аналіз і відстеження активності постраждалих сторін і ширшої індустрії кібербезпеки", - йдеться у матеріалі Politico.
Нагадаємо, українські активісти зламали пошту головному хакеру рф. Крім того, проросійські хакери влаштували хвилю кібератак на Італію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.