Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Під ударом опинилися навіть деякі урядові установи
В Італії заявили про хвилю кібератак з боку проросійської хакерської групи. Самі хакери заявили, що причиною цьому стала підтримка України. Зокрема, атакували декілька сайтів, серед яких сторінки влади, що відповідають за транспортну інфраструктуру.
Про це повідомили в ANSA. Відповідальність за кібератаки взяла на себе проросійська група хакерів noname057(16). Атакували декілька сайтів, серед яких урядові структури. Зокрема, пробують пробити кіберзахист сайтів міністерства транспорту, Регуляторної служби з питань транспорту та Atac - Римське муніципальне агентство залізничного транспорту.
До стримування атаки приєдналися фахівці кіберполіції. Наразі всі спроби зловмисників були марними - захист встояв. Звичайно, на це довелося витратити деякі ресурси та спрямувати туди увагу кіберполіції та IT-відділів структур.
На своїй сторінці в Telegram самі представники noname057(16) заявили, що атаку здійснюють через останні новини. Зокрема, через те, що 20 військових з України пройшли навчання в Італії на системах ППО SAMP-T. Крім цього, прем’єр-міністерка Джорджія Мелоні наразі не бачить передумов для початку перемовин про завершення війни в Україні.
Прокуратура Риму збирається відкрити кримінальне провадження через цю атаку. Проте, спочатку про неї треба зібрати більше даних.
На початку березня хакери намагалися здійснити DDoS-атаку на ресурси німецького виробника зброї Rheinmetall. Компанія збирається збудувати завод в Україні та вже давно займається виробництвом зброї для нас. Проросійські хакери таким положенням справ не задоволені, проте всі їхні спроби наразі в світі нічого не змінили.
Також не варто забувати, що хакери рф можуть атакувати не тільки урядові установи України та інших країн. Під ударом можуть опинитися всі громадяни нашої країни. Так, російські хакери активно розповсюджують заражене ПЗ за допомогою торентів. Спроби знайти собі зламану гру, фільм чи програму в інтернеті може закінчитися передачею росіянами своїх даних або навіть контролю над системою.
Нагадаємо, що адміністраторів Телеграм-каналів планують карати за пости про рух ракет та БПЛА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.