Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Продовжуються російські атаки на українські інтереси, чи то фінансові, урядові, особисті, приватні підприємства
Російські хакери підключалися до камер спостереження українських кав'ярень. Таким чином вони збирали інформацію про колони з гуманітарною допомогою, які рухалися повз них. Також вони намагаються зламати американські логістичні транспортні компанії.
Про це пише The Guardian. Директор з кібербезпеки Агентства національної безпеки США Роб Джойс заявив, що російський уряд і підтримувані ним хакери продовжують атакувати українські інформаційні системи в рамках свого вторгнення в країну.
"Тривають атаки на українські інтереси, будь то фінансові, урядові, особисті, приватні підприємства, просто в спробах завдати шкоди", - сказав Джойс у Центрі міжнародних і стратегічних досліджень у Вашингтоні.
За його словами, хакери країни-агресорки підключаються до загальнодоступних вебкамер, щоб спостерігати за колонами та потягами, що доставляють допомогу Україні.
"Вони дивляться в камеру спостереження в кав'ярні та бачать дорогу, яку їм потрібно побачити", - додав Джойс.
Також Джойс повідомив, що росіяни зосередили свої зусилля на зломі американських оборонних виробників і логістичних транспортних компаній. Вони намагаються дізнатися більше про ланцюжок постачання зброї в Україну.
У січні-лютому 2023 року Урядова команда реагування на компʼютерні надзвичайні події CERT-UA опрацювала понад 300 кіберінцидентів та кібератак. Це майже вдвічі менше, ніж у відповідний період торік, коли росія готувалася до повномасштабного вторгнення і активність хакерів була аномально високою.
Як зазначають фахівці, у січні 2023 року активність кіберзловмисників була дещо знижена. Це, ймовірно, може бути пов'язане з періодом новорічних свят у ворога. Проте у лютому хакери повернулись до звичного рівня активності. Від початку цього року CERT-UA фіксує зростання кількості атак з метою шпигунства з акцентом на утриманні постійного доступу до організації. І навіть серед шкідливого програмного забезпечення, яке поширюють російські хакери, переважають програми для збору даних та віддаленого доступу до пристроїв користувачів.
Це може бути однією з ознак того, що росія готується до тривалої війни. За допомогою хакерів вона намагається отримати будь-яку інформацію, яка може дати перевагу в конвенційній війні проти нашої країни: від даних щодо мобілізації – до розкриття секретів логістики західної зброї.
Нагадаємо, українські активісти зламали пошту головному хакеру рф. Крім того, проросійські хакери влаштували хвилю кібератак на Італію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.