"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Польща не готова до масового повернення українців
Влада Польщі чітко усвідомлює, що Україна потребує своїх захисників, щоб захищати країну від російського ворога. Однак допомога в їх транспортуванні з Польщі для Варшави є етично неоднозначною.
Про ймовірне повернення українських біженців додому заявив глава польського МЗС Радослав Сікорський. Дипломат підкреслив, що саме Київ має першим проявити ініціативу у цьому питанні. З останньої розмови на цю тему випливали дещо інші пропозиції.
"Тут Україна має проявити ініціативу. Мені поки що невідомі українські ініціативи після ухвалення цього закону. Раніше, у грудні, коли я був у Києві в перші дні на посаді, українська сторона говорила дещо інше у цьому напрямку", - пояснив Сікорський.
За словами Сікорського, йшлося про спеціальні документи, якими були б врегульовані питання військової служби. Київ пропонував скасувати виплати тим, хто не має таких документів. Такий підхід Сікорський назвав цікавим.
"(Йшлося - ред.) щоб вони мали довідку для своїх громадян про те, що хтось має врегульовані стосунки з військовою службою. І просили, щоб соціальні виплати на рівні ЄС не поширювалися на людей, які не мають такої довідки. Цікава ідея", – сказав Сікорський.
Про повернення українських біженців додому раніше заявляв голова Міноборони Владислав Косіняк-Камиш, коментуючи повідомлення ЗМІ про те, що українські консульства призупинили видачу документів для чоловіків 18-60 років "через технічні причини". Глава Міноборони нагадав, що "громадяни мають обов'язок перед державою".
"Ми давно припускали, що ми також можемо допомогти українській стороні в тому, щоб ті, хто підлягає військовій службі, поїхали в Україну", - сказав Косіняк-Камиш.
Ці слова прокоментував міністр оборони Литви Лаурінас Кашчунас. Він зазначив що Литва хоче наслідувати приклад Польщі щодо призову в армію українських чоловіків, які проживають за кордоном.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що українці у Польщі зможуть стати на військовий облік дистанційно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.