“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Рекрутингові центри також дозволяють обрати спеціальність та навіть бажану бригаду для служби
Від 16 травня упродовж 60 днів усім військовозобов'язаним чоловікам слід оновити свої дані у ТЦК та СП. Утім далеко не всі громадяни знають, що оновити інформацію про себе можна й у рекрутингових центрах. Це можна зробити навіть після того, якщо військовозобов'язаний вже отримав повістку на звірку даних. Потенційний боєць ЗСУ у центрі рекрутингу зможе обрати і спеціальність, за якою він зможе служити, і навіть бригаду, де хоче нести свій обов'язок.
Про те, як можна оновити свої дані у рекрутингових центрах, розповів представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець. Він підкреслив, що це можна зробити й після того, як військовозобов'язаний отримав повістку щодо обов'язку звірити свої дані.
"Навіть якщо в тебе є повістка – це не забороняє жодним чином. В тебе є можливість прийти та себе знайти, зрозуміти, на яку вакансію ти ще можеш податися, підібрати для себе", – цитує слова Бежевця 24 канал.
Він також долав, що у рекрутинговому центрі можна за повісткою лише звірити свої дані, оновивши їх. Утім ті громадяни, які отримали повістку, після цього пройшли ВЛК і вже готові воювати на фронті - оновити свої дані через центр рекрутингу не зможуть.
У Львові діють щонайменше п'ять рекрутингових центрів. Оновити свої дані за повісткою про звірку даних можна у:
Згідно з новим законом про мобілізацію (№ 10449), який набуває чинності 16 травня 2024 року, чоловіки з інвалідністю I та II груп, які отримали цей статус після 24 лютого 2022 року, будуть зобов'язані пройти повторне медико-санітарне обстеження (МСЕК).
Ця перевірка стосується чоловіків, які отримали інвалідність I та II груп протягом 24 лютого 2022 року і до 16 травня 2024 року включно.
Осіб, які підозрюються в отриманні фальшивих довідок про інвалідність.
Процес перевірки буде організований спільно з українськими правоохоронцями.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що українці у Польщі отримають можливість оновити свої дані дистанційно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.