У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Мобілізація в Росії не вирішить багатьох проблем їхньої армії, переконані у Пентагоні
Хоча часткова мобілізація, оголошена президентом РФ Володимиром Путіним, може вирішити проблему із нестачею особового складу російських сил, існує низка інших проблем, які додаткова кількість військових може ускладнити.
Про це на брифінгу в четвер сказав речник Пентагону бригадний генерал Патрік Райдер.
"За нашою оцінкою, в Росії піде час на підготовку, навчання й екіпірування нових сил. Також важливо зазначити, що тоді як це для Росії в багатьох відношеннях може вирішити проблему нестачі живої сили, незрозуміло, чи це може вирішити питання командного складу, матеріально-тилового забезпечення, життєзабезпечення і, що важливо, бойового духу, що ми бачили на прикладі російських сил в Україні", – сказав він.
Представник американського Міноборони уточнив, що наразі невідомий засяг згаданих проблем у російських силах, але з огляду на те, що вже спостерігалося під час повномасштабного вторгнення в Україну, є підстави вважати, що ці питання продовжать переслідувати їх.
"Ми вже бачили ті системні виклики, які постали перед їхніми (російськими) силами, і, на мою думку, їм ще належатиме з ними розібратися", – підсумував він.
США не вважають, що на тлі заяв президента Росії Володимира Путіна щодо стратегічного озброєння слід змінювати рівень готовності американських ядерних сил.
Як повідомив речник Пентагону бригадний генерал Патрік Райдер, США "продовжать уважно стежити" за Росією. За його словами, у Вашингтоні "серйозно ставляться до будь-яких висловлювань" російської влади, але поки що немає підстав змінювати "підхід".
"Ми не бачили нічого, що змусило нас змінити наш власний рівень готовності", - заявив він.
Він зазначив, що США продовжуватимуть тісну співпрацю з міжнародними партнерами та союзниками щодо надання Україні підтримки.
Нагадаємо, 21 вересня Путін оголосив часткову мобілізацію у Росії. Пізніше міністр оборони Сергєй Шойгу підтвердив, що на службу прикличуть 300 тисяч військовослужбовців резерву. Західні лідери сприйняли це як визнання слабкості РФ і того, що війна йде не за планом.
Раніше Інформатор писав, чи варто зважати на ядерний шантаж з боку Росії.