Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Судно вже три тижні перебуває в німецькому порту Ростока
Російське судно "Атлантік Навігатор II", що перевозило збагачений уран для атомних електростанцій США, вже три тижні перебуває в німецькому порту Ростока. Корабель затримали через порушення санкцій Євросоюзу. Загальна вартість вантажу судна оцінюється приблизно в 40 мільйонів євро.
Про це пише видання Norddeutsche Neueste Nachrichten. Судно "Атлантік Навігатор II", що прямувало з Санкт-Петербурга до США з вантажем збагаченого урану для американських АЕС, вимушено зайшло в німецький порт Росток через поломку двигуна. Однак німецькі митники виявили на борту товари, що підпадають під санкції ЄС, і заборонили судну подальший рух. Судно йшло під прапором Маршаллових островів.
У результаті судно вже три тижні перебуває в Ростоку, а його вантаж - збагачений уран - не може бути доставлений одержувачам. Команда судна також залишається на борту, але має можливість сходити на берег.
Загальна вартість вантажу судна оцінюється приблизно в 40 мільйонів євро. На борту також перебувала березова деревина, поставлена лісопереробною компанією "Свеза". Під час розслідування митниці виявилося, що деревина надходить із заводів російського олігарха із санкційного списку ЄС. Компанія "Свеза" входить до холдингу "Северсталь" бізнесмена Олексія Мордашова. У жовтні 2022 року Мордашов передав контрольний пакет менеджменту компанії. Сам він у лютому 2022 року потрапив під санкції Євросоюзу.
Нагадаємо, на початку березня американський Держдеп ввів проти країни-агресорки нові санкції, які охопили 300 фізичних та юридичних осіб, в тому числі компанії та посадовців, пов'язаних з фінансуванням російської військової машини. Серед осіб, які опинилися під санкціями, є посол рф у Білорусі Борис Гризлов, член ПВК "Вагнера" Андрій Трошев, та інші високопоставлені представники російської системи. А нещодавно нові антиросійські санкції ввела Чехія. Вони стосувалися групи проросійського впливу, організатором якої був Віктор Медведчук. Викрити мережу змогли за допомогою СБУ.
Тепер в ЄС вже почали готувати новий 14-й пакет антиросійських санкцій. Він буде спрямований на припинення обходу чинних санкцій, ослаблення здатності путіна вести війну в Україні. Також має посилитися ізоляція росії на політичній, економічній та дипломатичній арені.
Раніше повідомлялося, що в російській федерації активно використовують криптовалюту Tether для того, аби обходити західні санкції. Саме за допомогою крипти росіяни закуповують товари подвійного призначення. Роблять вони це переважно за кордоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.