“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ліжковий фонд у відомстві планують збільшити ще на 20 000 одиниць
Міністерство охорони здоров'я планує розгорнути мобільні госпіталі для пацієнтів з COVID-19 в трьох регіонах - у Києві, в Донецькій і Одеській областях. У Донецькій області локацією для госпіталю вибрали місто Краматорськ.
Про це повідомив глава МОЗ Максим Степанов під час брифінгу 5 листопада, - передає Інформатор .
«Зараз розглядається кілька варіантів, де саме вони будуть розгортатися. Розраховуємо на 500-1000 ліжок. Розгортання мобільних госпіталів потрібно через ймовірний брак ліжок у медустановах», - заявив Степанов.
За його словами, є певна кількість ліжок, яка може бути відведена під лікування хворих COVID-19, було виділено 52 тисяч ліжок - 30% від усього ліжкового фонду.
«Зараз проводимо розрахунки і плануємо додати ще 20 000 ліжок в цю кількість. Зрозуміло, щоб це ні в якому разі не вплинуло на надання іншої медичної допомоги. Але якщо подивитися на збільшення кількості хворих щодня, то ми дуже швидко можемо заповнити цей фонд. У зв'язку з цим, щоб додати ліжка, було прийняте рішення про розгортання в проблемних регіонах мобільних госпіталів», - резюмував міністр.
Нагадаємо, вчора, в Україні були зайняті майже 67% лікарняних ліжок. Найгірша ситуація з ліжками в лікарнях Полтавській (90,5%), Житомирській (83,5%) та Івано-Франківській (81%) областях.
Крім того, в Україні в лікарнях працює 18,5 тисяч ліжок з підведеним киснем.