Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Ліжковий фонд у відомстві планують збільшити ще на 20 000 одиниць
Міністерство охорони здоров'я планує розгорнути мобільні госпіталі для пацієнтів з COVID-19 в трьох регіонах - у Києві, в Донецькій і Одеській областях. У Донецькій області локацією для госпіталю вибрали місто Краматорськ.
Про це повідомив глава МОЗ Максим Степанов під час брифінгу 5 листопада, - передає Інформатор .
«Зараз розглядається кілька варіантів, де саме вони будуть розгортатися. Розраховуємо на 500-1000 ліжок. Розгортання мобільних госпіталів потрібно через ймовірний брак ліжок у медустановах», - заявив Степанов.
За його словами, є певна кількість ліжок, яка може бути відведена під лікування хворих COVID-19, було виділено 52 тисяч ліжок - 30% від усього ліжкового фонду.
«Зараз проводимо розрахунки і плануємо додати ще 20 000 ліжок в цю кількість. Зрозуміло, щоб це ні в якому разі не вплинуло на надання іншої медичної допомоги. Але якщо подивитися на збільшення кількості хворих щодня, то ми дуже швидко можемо заповнити цей фонд. У зв'язку з цим, щоб додати ліжка, було прийняте рішення про розгортання в проблемних регіонах мобільних госпіталів», - резюмував міністр.
Нагадаємо, вчора, в Україні були зайняті майже 67% лікарняних ліжок. Найгірша ситуація з ліжками в лікарнях Полтавській (90,5%), Житомирській (83,5%) та Івано-Франківській (81%) областях.
Крім того, в Україні в лікарнях працює 18,5 тисяч ліжок з підведеним киснем.