У застосунку після оновлення військово-облікових даних з'являється мітка, що підтверджує факт оновлення та свідчить про виконане громадянином зобов'язання
У застосунку "Резерв+" з'явились можливість виправлення даних онлайн та мітка часу, що підтверджує оновлення даних. Мітка проставляється системою автоматично після оновлення. Її поява свідчить про виконане громадянином зобов'язання.
Про це розповіла у Facebook заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко. Вона додала, що якщо, наприклад, громадянин перебуває за кордоном і має дату оновлення даних, то він виконав своє зобов'язання.
Також, за словами заступника міністра, у "Резерв+" додали можливість виправлення даних онлайн. Таким чином громадяни можуть повідомити про помилки у помилки у прізвищі, імені та по батькові або ідентифікаційному коді.
"У майбутньому ми додамо опцію виправлення інших даних онлайн", - пообіцяла вона.
Черногоренко окремо показала, де та як в електронному військово-обліковому документі відображається мітка часу після оновлення даних. Для цього заступниця міністра опублікувала скріншот із застосунку "Резерв+".
Нагадаємо, "Інформатор" публікував коротку та зрозумілу інструкцію, як за кілька кроків згенерувати електронний військовий квиток у "Резерв+". В Міноборони нагадали, що з 18 червня військово-обліковий документ у "Резерв+" отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення. Тому його копію можна використовувати у всіх ситуаціях, де це необхідно. Наприклад, при прийомі на роботу або отриманні послуг у ЦНАП.
Своєю чергою, юрист Ігор Баранников наголосив. що поява електронних документів стала "величезним кроком уперед" у сфері військового обліку.Принаймні після того, як у додатку "Резерв+" з'явився електронний військовий квиток, працівники ТЦК та СП не зможуть, як раніше, займатися свавіллям та вилучати документи у військовозобов'язаних, вважає він.
У Міністерстві оборони України повідомили, що кількість оновлень облікових даних військовозобов'язаних у додатку "Резерв+" різко зросла за останній тиждень. Вона сягає майже 2,6 млн людей, а сам застосунок є найпопулярнішим способом оновлення даних. Адже це можна зробити за кілька хвилин, не виходячи з дому.
"Загалом станом на 30 червня 2024 року кількість оновлень сягнула майже 2,6 мільйона. За тиждень (з 24 до 30 червня) облікові дані через застосунок Резерв+, ТЦК або ЦНАП оновили ще 323 734 громадянина,", - заявили у Міноборони 1 липня.
Нагадаємо, у Міноборони анонсували нові функції у застосунку "Резерв+". Вони зменшать ризик людських помилок та забезпечать швидке коригування інформації через взаємодію різних реєстрів.
Зокрема, планується впровадити онлайн-рекрутинг, який дозволить користувачам подавати резюме безпосередньо до обраної військової частини та працювати з командиром, з яким вони відчувають себе впевнено та ефективно. Додатково у "Резерв+" буде запроваджено навчальні матеріали для військовозобов'язаних, включаючи відеоуроки, тести та сертифікати. Також планується впровадження електронного направлення на ВЛК. Користувачі додатка зможуть генерувати електронне направлення самостійно, і проходити комісію без додаткових візитів до ТЦК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.