Головна
Україна
Події
19:22, 23 Червня
Информатор UA

Интро

У Маріуполі 9 тисяч тонн сміття заполонили вулиці міста. Рашисти не прибирають його, бо самі знищили комунальну техніку. На здоровя та умови життя маріупольців їм байдуже. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Маріупольської міської ради. По всьому місту вже місяцями лежать гори сміття. З кінця зими воно нікуди не вивозиться. За підрахунками - це близько 9 тисяч тонн. У результаті - підвищується ризик розповсюдження інфекційних захворювань "Маріуполь знаходиться на межі епідеміологічної катастрофи. У місті панує тотальна антисанітарія. Розповсюджуються інфекційні захворювання - серед них можливі холера та дизентерія. У всіх районах розташовані стихійні поховання, немає працюючої каналізації. Немає питної води. До цього додаються й гори невивезеного сміття. Все це ставить під ризик життя та здоровя маріупольців, які опинилися у справжньому гетто. Зараз потрібно зробити все для того, щоб надати маріупольцям можливість виїхати з міста в бік підконтрольної Україні території. Маємо обєднати зусилля та врятувати життя маріупольців, які ще залишаються у місті", - повідомив мер Вадим Бойченко. Нагадаємо, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Маріуполі 9 тисяч тонн сміття заполонили вулиці міста, бо рашисти знищили комунальну техніку

Читать на русском
У Маріуполі 9 тисяч тонн сміття заполонили вулиці міста, бо рашисти знищили комунальну техніку

На здоров’я та умови життя маріупольців їм байдуже

У Маріуполі 9 тисяч тонн сміття заполонили вулиці міста. Рашисти не прибирають його, бо самі знищили комунальну техніку. На здоров’я та умови життя маріупольців їм байдуже.   

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Маріупольської міської ради

По всьому місту вже місяцями лежать гори сміття. З кінця зими воно нікуди не вивозиться. За підрахунками - це близько 9 тисяч тонн. У результаті - підвищується ризик розповсюдження інфекційних захворювань

"Маріуполь знаходиться на межі епідеміологічної катастрофи. У місті панує тотальна антисанітарія. Розповсюджуються інфекційні захворювання - серед них можливі холера та дизентерія. У всіх районах розташовані стихійні поховання, немає працюючої каналізації. Немає питної води. До цього додаються й гори невивезеного сміття. Все це ставить під ризик життя та здоров‘я маріупольців, які опинилися у справжньому гетто. Зараз потрібно зробити все для того, щоб надати маріупольцям можливість виїхати з міста в бік підконтрольної Україні території. Маємо об‘єднати зусилля та врятувати життя маріупольців, які ще залишаються у місті", - повідомив мер Вадим Бойченко.

Нагадаємо, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.