Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Зловмисники створювали фішінгові посилання
У Львові служба безпеки “ПриватБанку” спільно зі співробітника управління протидії кіберзлочинам Львівщини та слідчим відділом Львівського районного управління поліції №2 обласного главку затримали шахраїв. Вони ошукували українців.
Про це повідомив PR-директор “ПриватБанку” у Telegram. За його словами зловмисники створювали фішінгові сайти.
Відомо, що всього було затримано вісьмох членів угрупування. Вони створювали та розсилали через соціальні мережі та месенджери фішингові посилання під приводом оформлення грошової допомоги від президента, ООН, UNICEF та інших організацій. Інтерфейс цих сайтів був схожий на офіційні урядові ресурси сайтів банківських установ.
Таким чином шахраї отримали доступ до рахунків понад півтори тисячі українців. Після цього вони привласнили їхні гроші.
Зокрема, за місцем проживання зловмисників провели обшуки. Під час них вилучили чотири десятки мобільних телефонів, комп’ютерну техніку, банківські картки та SIM-картки, які використовувалися у протиправній діяльності.
22 травня до поліції звернувся 34-річний франківець. Він розповів, що його обдурили аферисти. На мобільний телефон заявника прийшло смс-повідомлення про підробіток вдома. Потім потерпілий уклав договір про співпрацю у телеграм-каналі з невідомим. Шахрай повідомив, що потрібно заплатити податок від заробленої суми на банківський рахунок. Чоловік так і зробив. Втім, втратив понад 153 000 гривень, а зв’язок з аферистом обірвався.
Також правоохоронці викрили 56 зловмисників, які за допомогою фішингових посилань отримували дані про банківські карти жертв. Вони привласнили близько 15 мільйонів гривень з рахунків обманутих людей (точну суму з’ясують під час розслідування). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ГУНП у Дніпропетровської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.