Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Виставка триватиме у Львівському історичному музеї до 17 січня
У Львові відкрили виставку творів мистецтва, створених із бронеплит. Вони отримали друге життя у вигляді артоб'єктів. Зібрані кошти від їх продажу спрямують на купівлю нового захисту.
Про це повідомили у Львівській міській раді. Українські військові передали бронеплити, що вже успішно виконали свою місію в бою – зупинили ворожі кулі й осколки. А відомі митці Іван Марчук, Тіберій Сільваші, Назар Білик, Петро Бевза, Андрій Блудов, Юрій Вакуленко, Олексій Сай, Світлана Ратошнюк, Антон Логов, Леонід Колодницький, іконописець Андрій Охоцький перетворили їх на артоб’єкти з ексклюзивними історіями.
Вже створили 12 унікальних арт-об’єктів. Одним із них є ікона "Архістратиг Михаїл". Всі ці мистецькі твори згодом продадуть, щоб зібрати кошти на нові сучасні плити.
"Моторошні сліди від куль, що ці плити зупинили, розповідають цю історію краще за будь-які слова. Так само й мистецтво вміє розповідати історії та викликати емоції без слів. Тому ми поєднали броню і мистецтво, щоб кожен у світі зміг зрозуміти та відчути важливість життя кожного українця. А потім арт-об’єкти стануть інструментом для збору на сучасні засоби захисту для українських героїв", – зазначає ініціатор та керівник проєкту "АртБроня" Олександр Ковальчук.
Всі охочі можуть побачити артоб’єкти до 17 січня в Музеї-Арсеналі Львівського історичного музею. Він розташований на вулиці Підвальній, 5.
"АртБроня" – проєкт, який поєднує нібито несумісні речі: мистецтво й мілітарність. А точніше – бронеплити, захисне спорядження українських військових, що через влучання ворожих куль чи уламків уже непридатне для використання в бойових умовах. Та навіть розбиті й понівечені ці плити продовжують боронити життя – уже в рамках проєкту "АртБроня", який дає їм другий шанс виконати свою захисну місію. Вони стають основою для артоб’єктів, які створюють знані в Україні та за кордоном митці. Кожна гривня від продажу творів піде на придбання найнеобхіднішого нашим бійцям на фронті.
Раніше ми писали, що у Лондоні скасували виставку українського сучасного мистецтва, яку організував російський колекціонер. Крім того, у Берліні заборонили виставку підбитих в Україні російських танків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.