Головна
Світ
10:44, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

У Берліні місцева влада заборонила виставку підбитих в Україні російських танків.Причиною відмови назвали те, що в цій знищеній техніці "загинули люди", тому, мовляв, виставка недоречна. Про це повідомивперший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін, передає Інформатор. "Смерті ворога, який вдерся в Україну - це неминучі наслідки. І, якщо ті, хто приймає рішення не знають, то на просторах незалежної України ліквідовано понад 41 тисяча осіб ворога. Це цілком доречна відповідь на бажання загарбати нашу країну", - наголосив Єнін. Посол України в Німеччині Андрій Мельник критично відреагував на відмову адміністрації району Берліна Mitte продемонструвати спалені російські танки. "Українці шоковані тим, що районне управління Берлін Мітте відхилило цю заявку з абсолютно надуманим обґрунтуванням. Ця відмова стала справжнім скандалом", прокоментував Андрій Мельник ситуацію редакції головної берлінської газети "Tagesspiegel". За словами ініціаторів виставки вони хотіли надіслати сигнал солідарності з Україною проти російської загарбницької війни. Однак вони отримали відмову, виставка "зачіпає зовнішньополітичні інтереси Федеративної Республіки Німеччина". Посол вимагає переглянути це рішення. "Тому ми закликаємо районне управління та особисто мера Берліна пані Гіффай та Канцелярію сенату переглянути це сумнівне рішення та дати дозвіл на цю важливу виставку", заявив Мельник. Нагадаємо,у Варшавівідкрили виставку російської техніки, яку знищили ЗСУ. Крім того,у СШАна благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського. Такожписав, щохудожник з Литви створив та виставив на аукціон серію фігурокросійських окупантів-мародерів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Берліні заборонили виставку підбитих в Україні російських танків

Читать на русском
У Берліні заборонили виставку підбитих в Україні російських танків

Українська сторона вимагає переглянути це рішення

У Берліні місцева влада заборонила виставку підбитих в Україні російських танків. Причиною відмови назвали те, що в цій знищеній техніці "загинули люди", тому, мовляв, виставка недоречна.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін, передає Інформатор.

"Смерті ворога, який вдерся в Україну - це неминучі наслідки. І, якщо ті, хто приймає рішення не знають, то на просторах незалежної України ліквідовано понад 41 тисяча осіб ворога. Це цілком доречна відповідь на бажання загарбати нашу країну", - наголосив Єнін.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник критично відреагував на відмову адміністрації району Берліна Mitte продемонструвати спалені російські танки.

"Українці шоковані тим, що районне управління Берлін Мітте відхилило цю заявку з абсолютно надуманим обґрунтуванням. Ця відмова стала справжнім скандалом", — прокоментував Андрій Мельник ситуацію редакції головної берлінської газети "Tagesspiegel".

За словами ініціаторів виставки вони хотіли надіслати сигнал солідарності з Україною проти російської загарбницької війни. Однак вони отримали відмову, виставка "зачіпає зовнішньополітичні інтереси Федеративної Республіки Німеччина". Посол вимагає переглянути це рішення.

"Тому ми закликаємо районне управління та особисто мера Берліна пані Гіффай та Канцелярію сенату переглянути це сумнівне рішення та дати дозвіл на цю важливу виставку", — заявив Мельник. 

Нагадаємо, у Варшаві відкрили виставку російської техніки, яку знищили ЗСУ. Крім того, у США на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського.

Також Інформатор писав, що художник з Литви створив та виставив на аукціон серію фігурок російських окупантів-мародерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.