Головна
Україна
Події
14:28, 29 Червня
Информатор UA

Интро

У Львові лікарям вдалося врятувати підлітка, який потрапив підракетний ударна вокзалі Краматорська.Того дня 15-річний Артем поспішав до своєї мами евакуаційний потяг мав доправити його до неї у Львів. Про цеу Першому медичному територіальному обєднанні Львова, передаєІнформатор. У якийсь момент хлопець разом з подругою вийшли на перон випити чаю, яким пригощали волонтери. В цей момент окупанти вдарили по вокзалу Краматорська. Дівчина загинула одразу, а Артем отримав травми. "Це, напевно, кінець згадує хлопець, що він подумав, коли пролунав вибух. Артем памятає лише, що якоїсь миті потемніло в очах, а коли він їх розплющив, то уже не зміг поворухнутися. Потім він знепритомнів. До лікарні Львова хлопець потрапив у надскладному стані: з глибокими 20-см ранами лівого стегна, множинними осколковими ураженнями кінцівок. Також у нього було пошкодження нерва, через що він не відчував стопи та пальці правої ноги. Операцію, необхідну для порятунку Артема, провів італійський хірург Роберто Брамбілла, який з початку повномасштабного вторгнення рф працює в Україні як волонтер.Лікар спеціалізується на регенеративній медицині. Брамбілла "закрив" глибокі рани постраждалого підлітка штучною шкірою. "Ця технологія дозволяє сантиметр за сантиметром відновити пошкоджену шкіру пацієнта, не залишаючи шрамів", розповідають лікарі. Італійський хірургуже два місяці допомагає українським спеціалістам лікувати поранених дітей та дорослих, зокрема, навчає їх закривати дефекти мяких тканин штучною шкірою.З моменту проведення низки операцій та лікування Артема минув майже місяць. Зараз він уже може ходити.За словами медиків, хлопець мріє стати військовим. Нагадаємо,у парку Харкова15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбамита отримала поранення. Крім того,родина, якавтікла від війни з Харкова, а попали під обстрілу мирному Чорткові. Такожписав, щолікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Львові італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську

Читать на русском
У Львові італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську

Хлопця з важкими травмами ледь вдалося повернути до життя

У Львові лікарям вдалося врятувати підлітка, який потрапив під ракетний удар на вокзалі Краматорська. Того дня 15-річний Артем поспішав до своєї мами – евакуаційний потяг мав доправити його до неї у Львів.

Про це повідомили у Першому медичному територіальному об’єднанні Львова, – передає Інформатор.

У якийсь момент хлопець разом з подругою вийшли на перон випити чаю, яким пригощали волонтери. В цей момент окупанти вдарили по вокзалу Краматорська. Дівчина загинула одразу, а Артем отримав травми.

"Це, напевно, кінець…", – згадує хлопець, що він подумав, коли пролунав вибух.

Артем пам’ятає лише, що якоїсь миті потемніло в очах, а коли він їх розплющив, то уже не зміг поворухнутися. Потім він знепритомнів. До лікарні Львова хлопець потрапив у надскладному стані: з глибокими 20-см ранами лівого стегна, множинними осколковими ураженнями кінцівок. Також у нього було пошкодження нерва, через що він не відчував стопи та пальці правої ноги.

Операцію, необхідну для порятунку Артема, провів італійський хірург Роберто Брамбілла, який з початку повномасштабного вторгнення рф працює в Україні як волонтер. Лікар спеціалізується на регенеративній медицині. Брамбілла "закрив" глибокі рани постраждалого підлітка штучною шкірою.

"Ця технологія дозволяє сантиметр за сантиметром відновити пошкоджену шкіру пацієнта, не залишаючи шрамів", – розповідають лікарі.

Італійський хірург уже два місяці допомагає українським спеціалістам лікувати поранених дітей та дорослих, зокрема, навчає їх закривати дефекти м’яких тканин штучною шкірою. З моменту проведення низки операцій та лікування Артема минув майже місяць. Зараз він уже може ходити. За словами медиків, хлопець мріє стати військовим.

Нагадаємо, у парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення. Крім того, родина, яка втікла від війни з Харкова, а попали під обстріл у мирному Чорткові.

Також Інформатор писав, що лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.