Головна
Життя
15:23, 20 Червня
Информатор UA

Интро

Від початку повномасштабної війни рф проти України 17-річний хлопець разом зі своїми друзями організував невеликий гуманітарний штаб. У Сєвєродонецьку появу Михайла очікували сотні людей, адже під обстрілами російської артилерії він возив місцевим їжу, воду та іншу допомогу. Про цеу Першому медичному територіальному обєднанні Львова, передаєІнформатор. "Вони розвозили на вантажівці харчі людям, які боялися вийти з укриттів. Доставляли провізію військовим у місця, куди не наважувалися поїхати навіть дорослі", - розповідають у лікарні. 5 квітня Михайло разом із друзями приїхав в гуманітарний штаб, щоб поповнити запаси. Цієї миті ворог обстріляв волонтерів. Всі, хто там був, отримали важкі поранення. Михайлові уламок роздробив колінний суглоб правої ноги. Хлопець пригадує, що лежав на парковці та через страх взагалі не відчував болю, хотів допомогти друзям, але не міг навіть поворухнутися. Більше місяця лікарі рятували ногу хлопця: операції, зовнішні металеві апарати фіксації і їм таки це вдалося. Після протезування коліна він ходитиме. "Найбільш вражає у цій історії те, щохоче ходити, аби далі волонтерити. Ми безмежно пишаємося такими відважними і добрими дітьми. І бажаємо, аби небо над їхніми головами нарешті не здригалося від ворожих снарядів!", - додали у лікарні. Нагадаємо,у парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення. Крім того,родина, якавтікла від війни з Харкова, а попали під обстрілу мирному Чорткові. Також Інформаторписав, щопоранена 15-річнадівчинка вивезла із Попасної чотирьох Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Їхав туди, куди дорослі не наважувались: лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька

Читать на русском
Їхав туди, куди дорослі не наважувались: лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька

Хлопець мріє знову ходити, аби і далі волонтерити

Від початку повномасштабної війни рф проти України 17-річний хлопець разом зі своїми друзями організував невеликий гуманітарний штаб. У Сєвєродонецьку появу Михайла очікували сотні людей, адже під обстрілами російської артилерії він возив місцевим їжу, воду та іншу допомогу.

Про це повідомили у Першому медичному територіальному об’єднанні Львова, – передає Інформатор.

"Вони розвозили на вантажівці харчі людям, які боялися вийти з укриттів. Доставляли провізію військовим у місця, куди не наважувалися поїхати навіть дорослі", - розповідають у лікарні.

5 квітня Михайло разом із друзями приїхав в гуманітарний штаб, щоб поповнити запаси. Цієї миті ворог обстріляв волонтерів. Всі, хто там був, отримали важкі поранення. Михайлові уламок роздробив колінний суглоб правої ноги. Хлопець пригадує, що лежав на парковці та через страх взагалі не відчував болю, хотів допомогти друзям, але не міг навіть поворухнутися.
 
Більше місяця лікарі рятували ногу хлопця: операції, зовнішні металеві апарати фіксації – і їм таки це вдалося. Після протезування коліна він ходитиме.
"Найбільш вражає у цій історії те, що Михайло хоче ходити, аби далі волонтерити. Ми безмежно пишаємося такими відважними і добрими дітьми. І бажаємо, аби небо над їхніми головами нарешті не здригалося від ворожих снарядів!", - додали у лікарні.

Нагадаємо, у парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення. Крім того, родина, яка втікла від війни з Харкова, а попали під обстріл у мирному Чорткові.

Також Інформатор писав, що поранена 15-річна дівчинка вивезла із Попасної чотирьох дорослих. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.