Головна
Україна
Події
12:46, 19 Травня
Информатор UA

Интро

У Харкові 15-річна дівчинка просто у парку потрапила під обстріл окупантів фосфорними боєприпасами. У цей момент із нею були друзі. Про це повідомили у Першому медичному територіальному обєднанні Львова, передає Інформатор. Дівчинка отримала вогнепальне уламкове поранення. Ворожий уламок пройшов через живіт і травмував печінку, жовчний міхур та дванадцятипалу кишку. Їй провели операцію з його видалення. На ноги дівчинка змогла встати лише за місяць. Зараз фахівці проводять усі необхідні обстеження та готують її для транспортування за кордон. Там дівчинка продовжить своє лікування. Нагадаємо, поранена 15-річна дівчинка вивезла із Попасної чотирьох дорослих. Крім того, українські військові врятували двох дітей з Рубіжного та знайшли їхнього батька. Також Інформаторписав, що на Луганщині загинули два рятувальники, які допомагали мирним жителям. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення

Читать на русском

Обстріл стався 15 квітня

Читать на русском
У парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення

Обстріл стався 15 квітня

У Харкові 15-річна дівчинка просто у парку потрапила під обстріл окупантів фосфорними боєприпасами. У цей момент із нею були друзі.

Про це повідомили у Першому медичному територіальному об’єднанні Львова, – передає Інформатор.

Дівчинка отримала вогнепальне уламкове поранення. Ворожий уламок пройшов через живіт і травмував печінку, жовчний міхур та дванадцятипалу кишку. Їй провели операцію з його видалення. На ноги дівчинка змогла встати лише за місяць.

Зараз фахівці проводять усі необхідні обстеження та готують її для транспортування за кордон. Там дівчинка продовжить своє лікування.

Нагадаємо, поранена 15-річна дівчинка вивезла із Попасної чотирьох дорослих. Крім того, українські військові врятували двох дітей з Рубіжного та знайшли їхнього батька.

Також Інформатор писав, що на Луганщині загинули два рятувальники, які допомагали мирним жителям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.