Головна
Життя
16:08, 14 Червня
Информатор UA

Интро

У Чорткові сім'я переселенців з Харкова, яка рятувалась від війни, потрапила під обстріли окупантів. Вони проживали в одному із чотирьох будинків, які найбільше постраждали від ракетних ударів 11 червня.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Чортківську міську раду. В момент вибуху вся родина перебувала вдома. Жінка Катерина (ім'я змінили на її прохання) разом із двома дітьми та чоловіком переїхала у Чортків два місяці назад. За її словами, до обстрілів в неї було погане передчуття. Коли прозвучала сирена, дитина пішла в коридор, а друга лежала на підлозі вздовж стіни.  "Я з чоловіком сиділа в кутку біля вікна, там у нас диван, прийшла дитина, бо їй було лячно в коридорі. Потім почався гуркіт, чоловік сказав, що ракета летить до нас, дитина встигла лягти на диван, а ми тільки хотіли привстати і нас знесло на підлогу від першого вибуху", – каже Катерина. Слідом за першим вибухом пролунав і другий, після чого в будинку розірвалось скло, донька Катерини отримала травму голови. Після цього вони побачили у вікні, що поруч горить газ, почали швидко збиратись та вибиратись із пошкодженого будинку. "Ми переселенці, речі в нас завжди в торбах, схопили дітей та вибігли на вулицю і побачили, що паркан повалений, все горить, помітили швидку допомогу, а у дитини все обличчя було залито кров'ю. Донька вперше, що запитала в мене: мама це реальність?", – згадує жінка. Через обстріли до місцевої лікарні потрапили 23 людини, більшість з них вже перевели на амбулаторне лікування. Постраждалим надали кваліфіковану медичну допомогу, вони знаходяться під наглядом сімейних лікарів.  Нагадаємо, поранена 15-річна дівчинка вивезла із Попасної чотирьох дорослих. Вона самостійно вела автомобіль 30 км, їй удалося всіх врятувати. Крім того, українські військові допомогли двом дітям із Рубіжного знайти їхнього батька. Також Інформатор писав, що патрульний із Києва забрав додому собаку, якого знайшов в одному з розстріляних окупантами авто. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Втікали від війни з Харкова, а попали під обстріл у мирному Чорткові. Історія родини, яка пережила ракетний удар російських окупантів

Читать на русском

Дівчинці, яка отримала травму голови пощастило, бо вона лежала на дивані

Читать на русском
Втікали від війни з Харкова, а попали під обстріл у мирному Чорткові. Історія родини, яка пережила ракетний удар російських окупантів

Дівчинці, яка отримала травму голови пощастило, бо вона лежала на дивані

У Чорткові сім'я переселенців з Харкова, яка рятувалась від війни, потрапила під обстріли окупантів. Вони проживали в одному із чотирьох будинків, які найбільше постраждали від ракетних ударів 11 червня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Чортківську міську раду.

В момент вибуху вся родина перебувала вдома. Жінка Катерина (ім'я змінили на її прохання) разом із двома дітьми та чоловіком переїхала у Чортків два місяці назад. За її словами, до обстрілів в неї було погане передчуття. Коли прозвучала сирена, дитина пішла в коридор, а друга лежала на підлозі вздовж стіни. 

"Я з чоловіком сиділа в кутку біля вікна, там у нас диван, прийшла дитина, бо їй було лячно в коридорі. Потім почався гуркіт, чоловік сказав, що ракета летить до нас, дитина встигла лягти на диван, а ми тільки хотіли привстати і нас знесло на підлогу від першого вибуху", – каже Катерина.

Слідом за першим вибухом пролунав і другий, після чого в будинку розірвалось скло, донька Катерини отримала травму голови. Після цього вони побачили у вікні, що поруч горить газ, почали швидко збиратись та вибиратись із пошкодженого будинку.

"Ми переселенці, речі в нас завжди в торбах, схопили дітей та вибігли на вулицю і побачили, що паркан повалений, все горить, помітили швидку допомогу, а у дитини все обличчя було залито кров'ю. Донька вперше, що запитала в мене: мама це реальність?", – згадує жінка.

Через обстріли до місцевої лікарні потрапили 23 людини, більшість з них вже перевели на амбулаторне лікування. Постраждалим надали кваліфіковану медичну допомогу, вони знаходяться під наглядом сімейних лікарів. 

Нагадаємо, поранена 15-річна дівчинка вивезла із Попасної чотирьох дорослих. Вона самостійно вела автомобіль 30 км, їй удалося всіх врятувати. Крім того, українські військові допомогли двом дітям із Рубіжного знайти їхнього батька.

Також Інформатор писав, що патрульний із Києва забрав додому собаку, якого знайшов в одному з розстріляних окупантами авто.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.