У Львівській області 10 дітей отруїлись під час хокейного матчу

Четверо з них – у лікарні

У Львівській області 10 дітей отруїлись під час хокейного матчу

Увечері 11 грудня у місті Новояворівськ у Львівській області 10 дітей отруїлися під час хокейного матчу. Усі вони звернулися до лікарні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Львівську облдержадміністрацію.

Близько 21.00 діти звернулися до районної лікарні із симптомами отруєння. Усі вони у суботу відвідували хокейний матч на Льодовій арені.

Чотирьох дітей госпіталізували з діагнозом "отруєння невідомою речовиною". Їхній стан задовільний. Фахівці з'ясовують причини та обставини інциденту.

Раніше ми розповідали, що на Луганщині в школі отруїлися п'ять дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити