Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Хлопцю інкримінували перешкоджання законній діяльності Збройних сил України
Адміністратора Теlegram-каналу "Де повістки? Луцьк/Волинська область" відправили за ґрати. Йому інкримінували перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та присудили п’ять років ув’язнення з іспитовим терміном два роки.
Інтернет-ресурс, у якому повідомляли про час та місце, де в Луцьку роздають повістки, виявили та закрили у березні цього року. У квартирі адміністратора провели обшуки, а йому оголосили підозру. Всього через місяць суд оголосив вирок.
"Чоловік здійснював адміністрування та забезпечував функціонування групи «Де повістки? Луцьк/Волинська область» у месенджері Теlegram, де розміщувалася інформація про час та місце вручення повісток працівниками Волинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що давало можливість особам призовного віку ухилятися від виконання військового обов’язку", – йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».
Як повідомили в Мінцифрі, наразі запустити в Україні видачу повісток через месенджери технічно неможливо. Це пов'язано з тим, що немає якісного реєстру військовозобов'язаних. Але з наступного року можливо така опція стане доступною.
При цьому в парламенті запропонували створити спеціальний реєстр з даними чоловіків, які проігнорували повістку та не прийшли до Територіального центру комплектування (військкомату).
Нагадаємо, раніше юрист розповів, які є правила щодо видачі повістки. За словами експерта, повістки дійсно можуть роздавати на вулицях, на роботі чи блокпостах: виявилося, що це не порушення закону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.