“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Новий міністр Лі Шанфу перебуває під санкціями США з 2018 року через те, що він активно підтримував співпрацю з росією.
Слідом за одностайним обранням Сі Цзіньпіна президентом Китаю, генерал Лі Шанфу очолив міністерство національної оборони країни. Його призначено на нову посаду у неділю, 12 березня, і він змінить Вей Фенхе.
У 2018 році генерал та китайська структура, яку він очолював - департамент розвитку обладнання китайської армії Центральної військової ради - були включені до списку санкцій OFAC Мінфіну США через купівлю у росії винищувачів Су-35 і комплексів С-400, пише Bloomberg.
У результаті китайському оборонному відомству заборонили постачати продукцію та технології американського походження, а також воно втратило доступ до валютних операцій в американській юрисдикції. Водночас Лі Шанфу втратив можливість отримати американсьу візу.
У Bloomberg зазначили, що призначення Лі Шанфу може посилити і без того напружені американо-китайські відносини, особливо у світлі нещодавнього інциденту зі збитим китайським повітряним шпигуном та напруженістю через Тайвань.
Водночас кар'єрне зростання Лі Шанфу вказує на інтерес Пекіна до аерокосмічних технологій. Раніше він працював на китайському космодромі Січан та керував запуском першого китайського місячного зонда, а також проводив випробування протисупутникової зброї.
Адміністрація президента США Джозефа Байдена висловлює занепокоєння стосовно можливого постачання Китаєм зброї до рф і попередила Піднебесну про наслідки, які вона відчує у випадку підтримки військових дій росії.
Водночас секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що наразі немає підтверджень того, що Китай прагне надавати зброю рф. Він також зазначив, що російська позиція полягає у бажанні втягнути Китай у конфлікт. Данілов висловив своє ставлення до "мирного плану" Китаю щодо війни в Україні, наголосивши на тому, що конфлікт не можна назвати мирним.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що постачання Китаєм зброї рф означатиме початок Третьої світової війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.