“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зміни в політиці Китаю наразі не очікуються
У КНР пройшли вибори президента, за результатами яких Сі Цзіньпін зберіг своє місце, набравши рекордну кількість голосів. Проти нього не виступив жоден депутат з тих, хто проводить вибори. Наразі це вже третій термін Сі Цзіньпіна на посаді президента Китаю.
Про це повідомили в китайських медіа. Вибори пройшли в п’ятницю, 10 березня. Їх проводили на Всекитайських зборах народних представників. Це найвищий законодавчий орган Китаю, який і проводить вибори лідера.
Найбільше вражає кількість голосів. В підтримку Сі Цзіньпіна висловилися 2 952 депутата. При цьому, кількість тих, хто був проти його призначення, дорівнює нулю. Важко сказати, чи дійсно абсолютно всі депутати підтримують його, чи просто утрималися, або ж частина з них просто вирішила не ризикувати псувати стосунки з очевидним президентом.
Сі Цзіньпіна призначили одразу на дві посади. Він не тільки став третій раз поспіль президентом, але й зайняв посаду голови Центральної військової комісії. Після голосування прослідувала присяга Сі Цзіньпіна на вірність конституції Китаю.
Окремо варто додати, що попередня версія Конституції країни давала можливість обиратися президентом лише двічі поспіль. Проте, у 2018 році Сі Цзіньпін подбав про те, аби в документ внесли зміни. Згідно з ними, обмежень на кількість термінів на цій посаді поспіль більше немає взагалі. Схоже, новий/старий президент вирішив цим правом скористатися.
На минулому голосуванні 5 років тому знайшлося декілька депутатів, які виступили проти призначення Сі Цзіньпіна. Їх було п’ятеро – двоє були «проти», а троє - просто утрималися. Цього разу ніхто на такий крок не наважився.
Посол України в Білорусі Ігор Кизим нещодавно заявив, що Китай куди більше насправді зацікавлений в транзиті товарів через Білорусь на Захід, ніж в постачанні їх через ту ж територію в росію. При цьому, Китай діє виключно у власних інтересах, тож використовує всі доступні маршрути для підтримки власних планів. Білорусь розглядається Сі Цзіньпіном здебільшого як хаб для переправки товарів та послуг, і він має бажання знову відкрити шлях на Захід, а не тільки до рф.
Водночас, у розвідці США вважають, що Китай зміцнює стосунки з рф для того, аби послабити вплив Штатів. Водночас, не схоже, що мова йде про повноцінний альянс, а скоріш тісне партнерство. Куди воно може призвести – сказати важко. Проте, Китай і далі буде ставитися до рф, як до важливої стратегічної держави.
Нагадаємо, що Китай активно розширює свій вплив у Південній Америці та в Карибському басейні, і США через це стурбовані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.