Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Проект змін до КК розглянуть на найближчому засіданні уряду
Підробляти "ковідні" сертифікати в Україні навчилися чи не в перші дні їхнього існування. Незважаючи на те, що більшість шахрайських схем розкрили, а призвідників затримали, "бізнес" продовжує існувати і більш того - розростатися по регіонах. Адже попит на такі речі, як виявилося, досить високий.
Теми підроблених COVID-сертифікатів торкнулися в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, про що пізніше написав "Укрінформ",- повідомляє Інформатор.Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що найближчим часом буде розглянутий проект змін до Кримінального кодексу. Зокрема, мова йде про підробку "ковідних" сертифікатів.
"На найближчому засіданні уряду ми розглядаємо проект змін до КК, який передамо до Верховної Ради, де підробка «ковідніх» сертифікатів буде виведена в окрему кримінальну статтю для того, щоб цьому запобігти раз і назавжди. Не можна дискредитувати кампанію імунопрофілактики ще й такими методами, тому що потім з цими "липовими" довідками люди потрапляють до реанімації, і ще будуть показувати нам, що це їх вакцинація не захищає", - підкреслив Ляшко.
Він так само додав, що сектора МВС, Національної поліції і СБУ регулярно проводять спецоперації, спрямовані на викриття шахрайських схем. Якщо до "бізнесу" залучений хтось із медичних працівників, - то, зі слів міністра, на підтримку будь-яку від МОЗ вони можуть не чекати. Більш того, ця інформація буде "підсвічена" як політично, так і комунікаційно.
Раніше ми розповідали про те, як у Києві чоловік "спрацювався" з туроператорами і продавав підроблені довідки з результатами ПЛР-тестів. Схожу схему налагодили шахраї в Харкові - вони підробляли ПЛР-тести і заробляли на цьому майже 1 мільйон гривень щомісяця.
Також повідомляли, що в Україні винесли перший вирок за підробку "ковідних" довідок.Жінка друкувала їх на звичайному принтері - суд засудив її до трьох років умовно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .