"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Ця зміна клавіатур стане найбільшою для Microsoft за останні десятки років
Microsoft додасть клавішу доступу до інструменту штучного інтелекту Copilot. Анонсована корпорацією зміна клавіатури стане найбільшою за останні 30 років. Новацію зможуть оцінити користувачі нових ПК з операційною системою Windows 11.
Очікується, що нові клавіатури з’являться у продуктах Microsoft вже взимку. Компанія продемонструє деякі з них на майбутній технічній події CES, яка відбудеться наступного тижня в Лас-Вегасі. Про це у блозі розповів віце-президент Microsoft Юсуф Мехді.
За словами представника керівництва компанії, цей крок спростить і розширить досвід користувача. Клавіатури з новою клавішею замість тієї, що відповідала за функцію "контекстне меню", зʼявляться на ринку починаючи з лютого. Відомо, що модель Copilot допомагає користувачам виконувати такі функції, як пошук, написання електронних листів і створення зображень.
Можливості Copilot забезпечує компанія OpenAI, відповідальна за ChatGPT. Microsoft наразі є великим інвестором у OpenAI, що дозволило корпорації створити свою ШІ-модель на базі GPT-4.
Американське видання The New York Times розпочало судовий процес проти технологічних гігантів OpenAI та Microsoft. Їх звинувачують у порушенні авторських прав через несанкціоноване використання технологій штучного інтелекту (ШІ). Газета стверджує, що мільйони статей NYT незаконно стали джерелом навчання автоматизованих чат-ботів.
Тим часом Google працює над чат-ботом в рамках проєкту Ellmann, який зможе виконувати функцію персонального асистента. Модель зможе знати більше про її користувачів, аніж вони самі. Система, яка створюється на базі ШІ, використовуватиме персональні дані, фотографії, відео, аби знаходитиме закономірності та контексти, якщо людина поставить йому питання про своє життя.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.