Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Гаджет виконує роль персонального помічника, відповідає на питання та виконує команди за допомогою ШІ
Компанія LivingAI представила кишенькового робота-тамагочі, який працює на основі штучного інтелекту. Він може впізнавати власника та підтримувати розмову. Цей гаджет є персональним помічником, який окрім всього обладнаний лапками, аби з ним було краще взаємодіяти.
Про це розповіли на офіційному вебсайті компанії LivingAI. Новинка отримала назву AIBI.
Ця технологія буде виконувати роль віртуального вихованця, за яким треба доглядати та годувати. У робота вбудована камера. ШІ-алгоритм дозволяє йому розпізнати власника. Також у пристрої є радар, який виявляє чи присутня поряд людина та як треба реагувати на об'єкти які йому трапляються.
AIBI має в інструментарії ще й голосовий інтерфейс, який може розповідати поточну погоду, чи робити ще щось за бажанням власника. Робот може проводити діалог з людиною, відповідати на питання за допомогою ChatGPT. Також він надає анімацію на своєму екрані.
Окрім того, однією з функцій є можливість встановлювати голосові будильники та нагадування, а також є три вбудовані мікрофони. Вони забезпечують краще розпізнавання людської мови. Роботи, зокрема, можуть й обмінюватись інформацією між собою. AIBI можна замовити за 9520 гривень. У комплекті буде входити сам робот, футляр зі шнурком та зарядним кабелем.
Штучний інтелект поступово розвивається. Так, вчені з Австралії змогли розробити новітню технологію DeWave, яка дозволяє перетворювати людські думки на текст. Для цього користувач має лише вдягнути спеціальну шапку. У тестуванні розробки взяли участь двадцять людей. Вони сиділи мовчки та читали у шапочці. Водночас Головний убір записував їхні мозкові хвилі за допомогою електроенцефалограми (ЕЕГ), а потім розшифровував їх у текст.
"Це дослідження - новаторська спроба перекладу необроблених хвиль ЕЕГ безпосередньо в мову, ця подія знаменує собою значний прорив у цій галузі", - розповів комп'ютерний науковець з Технологічного університету Сіднея Чін-Тенг Лін.
В Instagram нейромережа RAVATAR створила сторінку українського поета Тараса Шевченка. Його втілили у віртуальному просторі в рамках соціального проєкту Національного музею Шевченка про багатогранність українського мистцева
“Результатом нашого першого спільного проєкту з RAVATAR стало втілення постаті Тараса Шевченка в цифровому просторі за допомогою штучного інтелекту. Створений віртуальний образ точно відтворює зовнішність Шевченка, а також володіє великою базою знань, яка охоплює повний спектр його творів. Слідом за цим досягненням наша співпраця призвела до заснування постійно оновлюваної сторінки ШІ Тараса Шевченка в Instagram”, – йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.