LivingAI показала оновленого кишенькового робота на базі ШІ: він може підтримувати розмову з власником

Читать на русском

Гаджет виконує роль персонального помічника, відповідає на питання та виконує команди за допомогою ШІ

Читать на русском
Кишеньковий робот на основі ШІ
LivingAI показала, як виглядає кишеньковий робот-тамагочі

Гаджет виконує роль персонального помічника, відповідає на питання та виконує команди за допомогою ШІ

Компанія LivingAI представила кишенькового робота-тамагочі, який працює на основі штучного інтелекту. Він може впізнавати власника та підтримувати розмову. Цей гаджет є персональним помічником, який окрім всього обладнаний лапками, аби з ним було краще взаємодіяти.

Про це розповіли на офіційному вебсайті компанії LivingAI. Новинка отримала назву AIBI.

Ця технологія буде виконувати роль віртуального вихованця, за яким треба доглядати та годувати. У робота вбудована камера. ШІ-алгоритм дозволяє йому розпізнати власника. Також у пристрої є радар, який виявляє чи присутня поряд людина та як треба реагувати на об'єкти які йому трапляються.

AIBI має в інструментарії ще й голосовий інтерфейс, який може розповідати поточну погоду, чи робити ще щось за бажанням власника. Робот може проводити діалог з людиною, відповідати на питання за допомогою ChatGPT. Також він надає анімацію на своєму екрані.

Роботи
Роботи

Окрім того, однією з функцій є можливість встановлювати голосові будильники та нагадування, а також є три вбудовані мікрофони. Вони забезпечують краще розпізнавання людської мови. Роботи, зокрема, можуть й обмінюватись інформацією між собою. AIBI можна замовити за 9520 гривень. У комплекті буде входити сам робот, футляр зі шнурком та зарядним кабелем.

Розвиток штучного інтелексту

Штучний інтелект поступово розвивається. Так, вчені з Австралії змогли розробити новітню технологію DeWave, яка дозволяє перетворювати людські думки на текст. Для цього користувач має лише вдягнути спеціальну шапку. У тестуванні розробки взяли участь двадцять людей. Вони сиділи мовчки та читали у шапочці. Водночас Головний убір записував їхні мозкові хвилі за допомогою електроенцефалограми (ЕЕГ), а потім розшифровував їх у текст.

"Це дослідження - новаторська спроба перекладу необроблених хвиль ЕЕГ безпосередньо в мову, ця подія знаменує собою значний прорив у цій галузі", - розповів комп'ютерний науковець з Технологічного університету Сіднея Чін-Тенг Лін.

В Instagram нейромережа RAVATAR створила сторінку українського поета Тараса Шевченка. Його втілили у віртуальному просторі в рамках соціального проєкту Національного музею Шевченка про багатогранність українського мистцева

“Результатом нашого першого спільного проєкту з RAVATAR стало втілення постаті Тараса Шевченка в цифровому просторі за допомогою штучного інтелекту. Створений віртуальний образ точно відтворює зовнішність Шевченка, а також володіє великою базою знань, яка охоплює повний спектр його творів. Слідом за цим досягненням наша співпраця призвела до заснування постійно оновлюваної сторінки ШІ Тараса Шевченка в Instagram”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.