Головна
Життя
Афіша
16:48, 24 Травня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 11 червня, Асоціація правників України організовує IІ Конференцію з енергетичного права. Учасники зможуть особисто зустрітися з провідними представниками найбільших компаній-операторів в Україні та налагодити нові важливі ділові контакти, дізнатися останні новини сектору з перших вуст, а також знайти нових партнерів і клієнтів для свого бізнесу. Про це Інформатору розповіли організатори конференції.  Зареєструватися на захід можна  за посиланням  . У програмі конференції - два блоки обговорень:  Електроенергетика: Сесія 1. Ринок електричної енергії. Сесія 2. Відновлювана генерація. Газ + водень: Сесія 3. Ринок природного газу і водневі перспективи. Сесія 4. Видобуток природного газу. Серед учасників і доповідачів очікуються провідні фахівці галузі, представники регуляторних органів, суддівського корпусу та спеціалізованих державних установ. Увага! Для участі в заході попередня реєстрація обов'язкова. Більш детальну інформацію про захід та спікерів можна знайти на сайті організаторів .   

У Києві відбудеться Конференція з енергетичного права: що обговорюватимуть

Читать на русском

Конференція відбудеться 11 червня

Читать на русском
У Києві відбудеться Конференція з енергетичного права: що обговорюватимуть

Конференція відбудеться 11 червня

У п'ятницю, 11 червня, Асоціація правників України організовує IІ Конференцію з енергетичного права. Учасники зможуть особисто зустрітися з провідними представниками найбільших компаній-операторів в Україні та налагодити нові важливі ділові контакти, дізнатися останні новини сектору з перших вуст, а також знайти нових партнерів і клієнтів для свого бізнесу.

Про це Інформатору розповіли організатори конференції. 

Зареєструватися на захід можна  за посиланням  .

У програмі конференції - два блоки обговорень: 

  • Електроенергетика:

Сесія 1. Ринок електричної енергії.

Сесія 2. Відновлювана генерація.

  • Газ + водень:

Сесія 3. Ринок природного газу і водневі перспективи.

Сесія 4. Видобуток природного газу.

Серед учасників і доповідачів очікуються провідні фахівці галузі, представники регуляторних органів, суддівського корпусу та спеціалізованих державних установ.

Увага! Для участі в заході попередня реєстрація обов'язкова. Більш детальну інформацію про захід та спікерів можна знайти на сайті організаторів

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.