Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
З 2016 інвестори незаконно вимагали та отримували гроші від підприємців, що торгують у підземних переходах
Прокуратура Києва викрила незаконну схему, яка приносила мільйонні прибутки від «кришування» нелегальної торгівлі в підземних переходах столиці. Серед учасників злочинного угруповання були колишні й діючі народні депутати.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, — передає Інформатор.
«Учасники злочинного угруповання, до складу якого входять майже 20 осіб, у тому числі діючі та колишні депутати Київської міськради, щомісяця отримували від 5 до 7 млн гривень доходу від оренди торгових точок, нелегально облаштованих у підземних пішохідних переходах станцій метро в Шевченківському, Солом’янському, Печерському та Голосіївському районах столиці», — йдеться в повідомленні.
З 2012 року КМДА передала в користування «інвесторам» 228 підземних пішохідних переходів на умовах, що приватні фірми самі будуть ремонтувати, прибирати й боротися зі стихійною торгівлею. Але також їм дали право безконтрольно встановлювати в підземних пішохідних переходах торгові точки в будь-якій кількості, без обмежень.
Але жоден з інвесторів не дотримувався своїх зобов’язань: не ремонтував переходи й не поліпшував їх технічний стан, займаючись лише організацією.
А з 2016 року інвестори незаконно вимагали та отримували гроші від підприємців, що торгують у підземних переходах.
Нагадаємо, у Дніпропетровській області повідомили про підозру чотирьом екс-співробітникам банку за розкрадання 86 мільйонів гривень вкладників. Назва банку не розголошується.