"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
З 2016 інвестори незаконно вимагали та отримували гроші від підприємців, що торгують у підземних переходах
Прокуратура Києва викрила незаконну схему, яка приносила мільйонні прибутки від «кришування» нелегальної торгівлі в підземних переходах столиці. Серед учасників злочинного угруповання були колишні й діючі народні депутати.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, — передає Інформатор.
«Учасники злочинного угруповання, до складу якого входять майже 20 осіб, у тому числі діючі та колишні депутати Київської міськради, щомісяця отримували від 5 до 7 млн гривень доходу від оренди торгових точок, нелегально облаштованих у підземних пішохідних переходах станцій метро в Шевченківському, Солом’янському, Печерському та Голосіївському районах столиці», — йдеться в повідомленні.
З 2012 року КМДА передала в користування «інвесторам» 228 підземних пішохідних переходів на умовах, що приватні фірми самі будуть ремонтувати, прибирати й боротися зі стихійною торгівлею. Але також їм дали право безконтрольно встановлювати в підземних пішохідних переходах торгові точки в будь-якій кількості, без обмежень.
Але жоден з інвесторів не дотримувався своїх зобов’язань: не ремонтував переходи й не поліпшував їх технічний стан, займаючись лише організацією.
А з 2016 року інвестори незаконно вимагали та отримували гроші від підприємців, що торгують у підземних переходах.
Нагадаємо, у Дніпропетровській області повідомили про підозру чотирьом екс-співробітникам банку за розкрадання 86 мільйонів гривень вкладників. Назва банку не розголошується.