"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Демонтаж проводить естонська компанія
У вівторок, 22 серпня, у Києві на вулиці Дегтярівській, 7б почали розбирати дах будівлі електростанції Лук’янівського парку міської залізниці, що є памʼяткою архітектури. Будівля отримала охоронний статус ще 1986 році.
Як повідомляють активісти пам’яткоохоронного хабу “Цегла”, в будівлі електростанції Лук’янівського парку міської залізниці вже демонтували дах та частину міжповерхового перекриття, часу побудови будівлі. На вул. Дегтярівській планують збудувати ТРЦ Lukianivka Mall, будівництво якого було розпочато восени 2013 року поблизу станції метро “Лук’янівська” на місці колишнього трамвайного депо.
Цей будинок споруджено у 1908-1909 роках у популярному тоді стилі модерн. Після закриття Лукʼянівського трамвайного депо у 2005 році він тривалий час стояв пусткою.
Будівля за адресою: Дегтярівська, 7б отримала охоронний статус ще 1986 році.
Під час повномасштабного вторгнення росії в нашу країну знищено та поневічено безліч будівель, серед яких чимало пам'яток архітектури. Проте, не тільки окупанти атакують історичну спадщину. Так, на початку серпня в центрі Одеси комерсанти знищили унікальну будівлю, яка є пам’яткою архітектури - садибу Гавсевича, яка споруджена в 1903 році. У Міністерстві культури та інформаційної політики України назвали те, що сталося - злочином проти культурної спадщини. Як зазначається, ця пам'ятка знаходиться на території центрального історичного ареалу та незабаром буде в межах буферної зони історичного центру Одеси, внесеного до ЮНЕСКО.
10 серпня без жодних дозволів у Києві знесли деревʼяну садибу на вулиці Ярославській, 13-Б, яка слугувала одним з небагатьох прикладів забудови Києва XIX століття. Вона була прикладом забудови Києва після великої пожежі 1811 року. Особливість її полягає в тому, що таких будівель збереглося дуже мало в столиці. Ця будівля перебувала під пильним наглядом ГО "Мапа реновації", яка зараз активно відслідковує подібні знесення. Жодного дозволу від Департаменту охорони культурної спадщини на знесення не було. Цю інформацію підтвердили й у Міністерстві культури. Також картка порушення благоустрою була скасована Департаментом благоустрою. Тобто жодного права на знесення садиби не було.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.