RU
Головна
Фоторепортаж
16:14, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

У вівторок, 30 жовтня, у депутатів розпочався новий пленарний тиждень під куполом, який зустріли також і кілька акцій протесту біля парламенту. Як повідомляє Інформатор дорогою на роботу парламентарів зустрічало кілька сотень мітингувальників вони представляли малий бізнес з різних регіонів України. Організатори вимагали від депутатів зареєструвати проект Закону України Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення порядку ведення обліку та застосування реєстрації розрахункових операцій та зниження фіскального тиску на платників податків. До мітингувальників звернулася екс-нардепка Ксенія Ляпіна, яка кілька років тому очолювала також Держкомпідприємництва. Вона розкритикувала регуляторні інновації нинішньої влади та заявила, що головною зброєю бюрократії в Україні є ведення фіскального обліку за допомогою фіскальних реєстраторів розрахункових операцій - бо там, де більше контролю, там завжди вища і корупція. Паралельно біля Верховної Ради України проходив ще один пікет. Мітинг у мітингу, який проводила громадська організація Спільна варта. Як розповів Інформатору голова організації Олександр Золотнюк, вони випадково опинилися на акції підприємців, а ціль їхніх вимог включення депутата дніпровської міськради Загіда Краснова до санкційного списку. До нас звернулися наші дніпровські друзі, які розповіли про цього депутата. Ми звертаємось до РНБО, і до президента. Ми вимагаємо звернути увагу на цього депутата, заявив Олександр Золотнюк. А на уточнююче запитання підтвердили, що його організація з Києва і підтримує у цьому питанні своїх друзів з Дніпра. Раніше Інформатор повідомляв про те, як незвичайно відбувався у столиці мітинг антивакцинаторів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Києві біля стін Ради кілька сотень підприємців зібралися на акцію протесту: як це було

Читать на русском
У Києві біля стін Ради кілька сотень підприємців зібралися на акцію протесту: як це було

На мітинг ФОПів прийшли і київські борці проти дніпровського політика Загіда Краснова

У вівторок, 30 жовтня, у депутатів розпочався новий пленарний тиждень «під куполом», який зустріли також і кілька акцій протесту біля парламенту.

Як повідомляє Інформатор дорогою на роботу парламентарів зустрічало кілька сотень мітингувальників – вони представляли малий бізнес з різних регіонів України.

Організатори вимагали від депутатів зареєструвати проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення порядку ведення обліку та застосування реєстрації розрахункових операцій та зниження фіскального тиску на платників податків».

 

митинг ФОПов

митинг ФОПов

митинг ФОПов

митинг ФОПов

митинг ФОПов

митинг ФОПов

митинг ФОПов

До мітингувальників звернулася екс-нардепка Ксенія Ляпіна, яка кілька років тому очолювала також Держкомпідприємництва. Вона розкритикувала регуляторні інновації нинішньої влади та заявила, що головною зброєю бюрократії в Україні є ведення фіскального обліку за допомогою фіскальних реєстраторів розрахункових операцій - бо там, де більше контролю, там завжди вища і корупція.

Ляпина

митинг ФОПов

митинг ФОПов

Паралельно біля Верховної Ради України проходив ще один пікет. Мітинг у мітингу, який проводила громадська організація «Спільна варта».

Як розповів Інформатору голова організації Олександр Золотнюк, вони випадково опинилися на акції підприємців, а ціль їхніх вимог – включення депутата дніпровської міськради Загіда Краснова до санкційного списку.

митинг против Краснова

«До нас звернулися наші дніпровські друзі, які розповіли про цього депутата. Ми звертаємось до РНБО, і до президента. Ми вимагаємо звернути увагу на цього депутата», – заявив Олександр Золотнюк.

А на уточнююче запитання підтвердили, що його організація з Києва і підтримує у цьому питанні своїх «друзів з Дніпра».

митинг против Краснова

митинг против Краснова

митинг против Краснова

митинг против Краснова

Раніше Інформатор повідомляв про те, як незвичайно відбувався у столиці мітинг антивакцинаторів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.