У Києві 41-річного чоловіка посадили на рік за домашні насильство. Його заарештували прямо в залі суду

Читать на русском

У Києві 41-річного чоловіка посадили на рік за домашні насильство. Його заарештували прямо в залі суду

Читать на русском

У Києві 41-річного чоловіка посадили на рік за домашні насильство. Його заарештували прямо в залі суду

У Києві протягом декількох місяців жінка терпіла знущання з боку свого 41-річного чоловіка. Він постійно принижував її, ображав, бив і залякував. Навіть коли вона не витримала і розповіла про все співробітникам поліції, чоловік продовжив знущатися над нею.

За свої дії абьюзер неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, - про це Інформатору розповіли в Київській міській прокуратурі.Однак накладені адміністративні санкції не вплинули на людину і не змінили його поведінку.

Закінчилося все кримінальною справою (ст. 126-1 - домашнє насильство). Окружна прокуратура Києва домоглася реального покарання для чоловіка і наполягала на позбавленні волі. Голосіївський районний суд клопотання схвалив. Абьюзера визнали винним і засудили його до 1 року в'язниці. Його взяли під варту прямо в залі суду.

Про те, як правильно поводити себе тим, хто зіткнувся з домашнім насильством, ви можете прочитати тут.І хоча про такі речі не завжди легко говорити вголос, мовчати і терпіти як фізичне, так і моральне насильство з боку, здавалося б, коханої людини не варто. В першу чергу, дзвонити слід до поліції, за телефоном «102», проте надати допомогу можуть і кілька інстанцій.

Крім лінії «102», в Україні працює лінія безоплатної правової допомоги 0-800-213-103. Додаткові номери і служби допомоги ви можете знайти тут.Основні з них:

  • Національна поліція України: 102;
  • Урядова гаряча лінія для людей, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за статевою ознакою, насильства по відношенню до дітей: 15-47;
  • Національна «гаряча лінія» громадської організації «Ла Страда - Україна» щодо запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації: 0 (800)500-335, 116-123;
  • Безоплатна правова допомога Міністерства юстиції України: 0 (800)213-103;
  • Чат-бот МВС в Telegram;
  • «Гаряча лінія» ініціативи «Пані патронеса»: (099)632-77-01.

Раніше ми повідомляли про те, що в Хмельницькій області чоловік 30 років принижував свою дружину - суд визнав його винним у психологічному насильстві.

Також ми розповідали, що таке домашнє насильство,і як діяти, якщо вас торкнулася ця проблема.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.