“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це перша у світі вакцина у формі інгаляцій
Китай створив та продемонстрував першу у світі інгаляційну вакцину проти COVID-19. Її презентували на п'ятій Міжнародній виставці індустрії охорони здоров'я в Хайнані.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання CGTN.
За даними китайських учених, інгаляційна вакцина має низку переваг перед ін'єкційною.
По-перше, багато людей бояться саме ін'єкцій. Цю вакцину можна просто вдихнути – на ефективність це не впливає.
По-друге, її потрібно менше для досягнення формування імунітету. І нарешті, по-третє, вона не потребує особливих умов зберігання та транспортування.
Різниця в інгаляційної вакцини, по суті, лише в тому, що її можна ввести в організм у вигляді пари, що вдихається, і створить імунітет саме слизових оболонок горла.
"Якщо вдихнути вакцину через інгалятор, вона здатна сформувати імунітет слизових оболонок", — розповіла академікиня Китайської інженерної академії Чень Вей ще влітку цього року на форумі інновацій у Шанхаї.
Склад препарату застосовується такий самий, як і при внутрішньом'язовій ін'єкції. Змінився лише спосіб його введення в організм.
"У поєднанні з виробленням антитіл і клітинним імунітетом це дозволить досягти найбільшого захисту організму від коронавірусу", — наголосила вчена.
На сьогодні таке рішення є вкрай актуальним, оскільки днями стало відомо, що вчені знайшли ген, який впливає на виникнення важкої форми перебігу коронавірусу в деяких людей. На цьому фоні медики дійшли висновку, що потрібно робити більший акцент на лікування уражених COVID-19 тканин горла та легень.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні змінили протокол лікування COVID-пацієнтів.
Також ми писали, що в сайту МОЗ із COVID-статистикою з'явився двійник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.