"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Це перша у світі вакцина у формі інгаляцій
Китай створив та продемонстрував першу у світі інгаляційну вакцину проти COVID-19. Її презентували на п'ятій Міжнародній виставці індустрії охорони здоров'я в Хайнані.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання CGTN.
За даними китайських учених, інгаляційна вакцина має низку переваг перед ін'єкційною.
По-перше, багато людей бояться саме ін'єкцій. Цю вакцину можна просто вдихнути – на ефективність це не впливає.
По-друге, її потрібно менше для досягнення формування імунітету. І нарешті, по-третє, вона не потребує особливих умов зберігання та транспортування.
Різниця в інгаляційної вакцини, по суті, лише в тому, що її можна ввести в організм у вигляді пари, що вдихається, і створить імунітет саме слизових оболонок горла.
"Якщо вдихнути вакцину через інгалятор, вона здатна сформувати імунітет слизових оболонок", — розповіла академікиня Китайської інженерної академії Чень Вей ще влітку цього року на форумі інновацій у Шанхаї.
Склад препарату застосовується такий самий, як і при внутрішньом'язовій ін'єкції. Змінився лише спосіб його введення в організм.
"У поєднанні з виробленням антитіл і клітинним імунітетом це дозволить досягти найбільшого захисту організму від коронавірусу", — наголосила вчена.
На сьогодні таке рішення є вкрай актуальним, оскільки днями стало відомо, що вчені знайшли ген, який впливає на виникнення важкої форми перебігу коронавірусу в деяких людей. На цьому фоні медики дійшли висновку, що потрібно робити більший акцент на лікування уражених COVID-19 тканин горла та легень.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні змінили протокол лікування COVID-пацієнтів.
Також ми писали, що в сайту МОЗ із COVID-статистикою з'явився двійник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.