«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Людей просять без потреби не перебувати на вулиці
У Київській області продовжується ліквідація пожеж в екосистемах. Через це спостерігається погіршення якості повітря у кількох районах столиці.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Інформатор.
За його словами, спостерігається погіршення якості повітря у Святошинському, Оболонському та Подільському районах.
"Це пов’язане з тим, що продовжується ліквідація пожеж в екосистемах Київської області. Зокрема, тліють торфяники в Бучанському районі. Також локалізували осередки лісових пожеж біля кількох сіл Бучанського району", - заявив Кличко.
До гасіння пожеж у лісах на територіях, що перебували у тимчасовій окупації, рятувальники підключають піротехніків. Людей, які бачать задимленість у своєму районі або відчувають запах гару, закривати вікна у квартирах та без необхідності не виходити на вулицю.
Нагадаємо, у тимчасово окупованому Ізюмі з-під завалів п'ятиповерхівки дістали тіла 44 загиблих. Окрім того, окупований Херсон уже покинула майже половина мирних жителів.
Також Інформатор писав, що на Київщині на узбіччі знайшли тіла трьох чоловіків, яких окупанти вбили пострілами в голову.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.