"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Космодрому присвоять ім'я Олександра Дегтярьова
Канада та Україна збудують космодром у провінції Нова Шотландія (Канада) для запуску українських ракет. Презентація проєкту та урочиста церемонія пройшли в канадському місті Галіфакс у п'ятницю, 19 листопада.
Про це повідомив голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай, – передає Інформатор.
Проєкт передбачає створення на атлантичному узбережжі провінції Нова Шотландія комерційного космодрому для ракети-носія «Циклон-4М» розробки та виробництва українських ДП «КБ «Південне» та ДП ВО «Південний машинобудівний завод». Проєкт реалізує канадська компанія Maritime Launch Services Ltd (MLS).
Командному центру майбутнього Космічного пускового майданчика присвоять ім'я Олександра Дегтярьова – колишнього керівника ДП «КБ «Південне».
Також напередодні космічні агенції України та Канади підписали Спільну заяву про відзначення партнерства українських підприємств ДП «КБ «Південне», ДП «Південне» з Maritime Launch Services.
Нагадаємо, 16 листопада, Франція відправила до космосу ракету-носій «Вега» з українськими комплектуючими, о 11:27 за київським часом з космодрому Куру у Французькій Гвіані.
Раніше Інформатор повідомляв, що астронавти NASA підключать Wi-Fi на Місяці, щоб зрозуміти, як забезпечити мережею віддалені райони Землі.
Також ми писали, що NASA відправить до поясу астероїдів корабель на сонячних батареях для видобутку космічних металів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.