«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ціна на газ на ринку продовжує бити рекорди, але українські споживачі поки платять за блакитне паливо менше
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що уряд має ресурси, щоб утримати ціни на газ на поточному рівні до кінця опалювального сезону 2021-2022. За його словами, зараз в сховищах достатньо газу.
Про це він сказав в інтерв'ю "Лівому берегу",передає Інформатор .
"Є річний контракт - 7,96 грн ціна від "Нафтогазу". Ціна незмінна до 1 травня. 7,42 грн - вартість трирічного контракту на рік для теплокомуненерго. В парламенті мене питали про ОСББ. ОСББ знаходиться там же, де і люди, тому що це об'єднання людей, як фізичні особи вони отримують газ для котелень за тією ж ціною", - заявив глава уряду.
На уточнююче запитання, чи є в уряду ресурси, щоб утримати цю ціну, Шмигаль відповів:
"Звичайно. У сховищі сьогодні в нас є трохи більше 18,5 млрд кубів. Це більше, ніж в попередні роки".
Він також запевнив, що цей газ буде знаходитися в українських сховищах і його не продаватимуть за кордон.
"З імовірністю 100% газ, що знаходиться в Україні, тут і буде використаний. Частина газу закуповувалася за ціною 3-4 грн. Частина зараз закачується вже дорого - по 18 грн. Частина - це власний видобуток. Цей мікс дозволяє утримати до весни ціну, яка встановлена в контракті", - резюмував Шмигаль.
Нагадаємо, сьогодні ціна на газ на ф'ючерсному ринку Європи встановила черговий рекорд. Вперше за всю історію вона перевищила 1200 доларів за тисячу кубів.
Раніше ми розповідали, коли в Україні увімкнуть опалення .
Також Інформатор писав, яким в Україні буде середній розмір субсидії в цьому опалювальному сезоні .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .