У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Ціна на газ на ринку продовжує бити рекорди, але українські споживачі поки платять за блакитне паливо менше
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що уряд має ресурси, щоб утримати ціни на газ на поточному рівні до кінця опалювального сезону 2021-2022. За його словами, зараз в сховищах достатньо газу.
Про це він сказав в інтерв'ю "Лівому берегу",передає Інформатор .
"Є річний контракт - 7,96 грн ціна від "Нафтогазу". Ціна незмінна до 1 травня. 7,42 грн - вартість трирічного контракту на рік для теплокомуненерго. В парламенті мене питали про ОСББ. ОСББ знаходиться там же, де і люди, тому що це об'єднання людей, як фізичні особи вони отримують газ для котелень за тією ж ціною", - заявив глава уряду.
На уточнююче запитання, чи є в уряду ресурси, щоб утримати цю ціну, Шмигаль відповів:
"Звичайно. У сховищі сьогодні в нас є трохи більше 18,5 млрд кубів. Це більше, ніж в попередні роки".
Він також запевнив, що цей газ буде знаходитися в українських сховищах і його не продаватимуть за кордон.
"З імовірністю 100% газ, що знаходиться в Україні, тут і буде використаний. Частина газу закуповувалася за ціною 3-4 грн. Частина зараз закачується вже дорого - по 18 грн. Частина - це власний видобуток. Цей мікс дозволяє утримати до весни ціну, яка встановлена в контракті", - резюмував Шмигаль.
Нагадаємо, сьогодні ціна на газ на ф'ючерсному ринку Європи встановила черговий рекорд. Вперше за всю історію вона перевищила 1200 доларів за тисячу кубів.
Раніше ми розповідали, коли в Україні увімкнуть опалення .
Також Інформатор писав, яким в Україні буде середній розмір субсидії в цьому опалювальному сезоні .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .