У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Зафіксовано щонайменше два прильоти містом
Вранці 31 жовтня російські терористи здійснили новий масштабний обстріл українських міст, зокрема і Харкова. Є влучання по об'єкту критичної інфраструктури.
Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.
"Два «прильоти» Харковом. Ворог ударив по об'єкту критичної інфраструктури у місті", — написав він.
У Харківській ОВА уточнюють, що удар ймовірно завдали ракетами С-300.
"Сьогодні приблизно о 8:00 ранку ворог завдав по Харкову та Чугуївському району ракетних ударів. Попередньо, ракетами комплексу С-300, які запустили з бєлгорода. Пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури. Тому можливі перебої зі світлом. Постраждалих на цю хвилину немає, всі служби працюють на місцях влучань. Інформація уточнюється", — пише очільник ОВА Олег Синєгубов.
Росія в жовтні 2022 року завдала ряду масованих ракетних ударів України сталася вранці 10 жовтня 2022 року. Потужні вибухи пролунали у Львові, Дніпрі, Тернополі, Івано-Франківську, Житомирі, Харкові, Хмельницькому, Кременчуці та інших містах.
Військові експерти зазначали, що за своїми масштабами атака поступилася лише ударам, завданим 24 лютого 2022 року, першого дня російського вторгнення.
Головними цілями атаки було знищення об'єктів електроенергетичної інфраструктури, у тому числі теплових електростанцій, а також створення паніки серед населення України та залякування європейської громадськості. Згідно із заявами у західних ЗМІ, удари могли носити невиборчий характер, цілями були об'єкти цивільної інфраструктури, парки та житлові будинки.
Відомо про 23 загиблі, ще 100 людей постраждали. Пошкоджено близько 70 об'єктів, з яких 29 — об'єкти критичної інфраструктури, чотири багатоповерхові та 35 приватних житлових будинків, а також школа в Києві. Внаслідок атаки відбулися масштабні відключення електроенергії, що торкнулися понад 1300 населених пунктів України.
Потім атаки з енергооб'єктів неодноразово повторювалися. Зокрема масована атака повторилася 17 жовтня.
З 20 жовтня в українських містах було обмежено використання вуличного освітлення, світлофорів та електротранспорту, а влада України попросила своїх громадян терміново обмежити електроспоживання. Компанія «Укренерго» та представники влади повідомили про початок віялових відключень електроенергії по всій країні для ремонту енергомереж.