У ГШ заявили, що Курська кампанія стала саме таким несподіваним та асиметричним ходом, успішність якого визнана світом
Під час Курської операції українські захисники поповнювали обмінний фонд. Там їм вдалося захопити в полон 971 російських військових. І українькі підрозділи продовжують працювати у Курській області РФ.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у Facebook. Там зазначили, що ворога можна перемогти за допомогою нестандартних рішень, оскільки його чисельність переважає.
"Для звільнення наших людей з ворожих катівень Сили оборони невпинно наповнюють “обмінний фонд” російськими солдатами та офіцерами. Найбільш результативною в цьому плані стала Курська наступальна операція", - зазначили у повідомленні.
Так, у період з 6 серпня 2024 року по 25 травня 2025 року українські бійці взяли у полон 971 військовослужбовця ЗС РФ на Курщині. Водночас підкреслили, що ЗСУ продовжують активні дії на території Курської області і операція ще не закінчилася.
"Кількісно переважаючого противника можна перемогти лише нестандартними рішеннями. Курська кампанія стала саме таким несподіваним та асиметричним ходом, успішність якого визнана світом", - долали в ГШ.
У Кремлі заявили, що російський правитель Володимир Путін нібито відвідав Курську область Росії. Росіяни запевняють, що він побував за 100 км від кордону з Україною. Однак жодних доказів цього у РФ не надали.
Нагадаємо, начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов 26 квітня під час зустрічі з Володимиром Путіним стверджував, що російська армія "звільнила" останнє село на Курщині - Горналь. Примітно, що Кремль тоді вперше визнав участь військових КНДР у війні. Утім, Генштаб ЗСУ оперативно спростував цю інформацію, заявивши, що Горналь лишається зоною бойових дій, і ситуація там складна, але під контролем. З огляду на динаміку подій та евакуацію, експерти не виключають нову фазу операції ЗСУ на північному напрямку.
За даними Генштабу ЗСУ, зараз російські військові продовжують штурми у Курській області та намагаються наступати на Сумщині. Втім, ворог стикається з великою кількістю втрат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.