“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі
У Києві та області стали частіше відключати електроенергію. Дефіцит потужності зростає. У ДТЕК назвали три причини, що змушують повернутись до екстрених та аварійних графіків.
Про це повідомили у компанії. Окупанти продовжують атакувати об'єкти енергосистеми, що ще більше посилює дефіцит електроенергії.
Через морозну погоду люди частіше стали використовувати обігрівачі, через що зростає навантаження на мережі. Промислові підприємства повернулись до роботи, це теж призвело до збільшення споживання електроенергії.
"На новорічні свята вдалося знизити час відключень до мінімуму. Однак останні дні дефіцит потужності в Києві та області зростає", - йдеться у повідомленні.
Енергетики утримують ситуацію в рамках стабілізаційних графіків, але все частіше в так звані "негарантовані години" (світло-сірий колір на графіках) диспетчерам доводиться обмежувати електропостачання для уникнення аварій. В так званій білій зоні — світло має бути у всіх споживачів.
Якщо у вас немає світла в білій зоні, будь ласка, оперативно повідомте про це. Ймовірно, у такому випадку в вашому будинку чи мікрорайоні сталася аварія.
"Ми все перевіримо та оперативно ліквідуємо наслідки аварії та якомога швидше повернемо світло", - наголосили у компанії.
Яка ситуація в енергосистемі України
Станом на 10 січня споживання електроенергії в Україні підвищилось через низьку температуру, посилену сильним вітром у більшості регіонів. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом, що є звичним для робочого дня. Внаслідок цього зріс дефіцит потужності, у тому числі і в нічні години.
Для забезпечення балансу в енергосистемі до областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби – з 00:00 до 24:00. На жаль, у багатьох областях ліміти вже перевищені, тому для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовуються аварійні відключення. Також в окремих регіонах через несприятливі метеоумови (поривчастий вітер) є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи. У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж внаслідок високої активності бойових дій.
Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і Запорізька АЕС, потужності якої дозволили б повною мірою покрити потребу в електроенергії. "Укренерго", виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.
Раніше ми писали, пояснили, що робити, якщо вимкнулося світло не за графіком. Також читайте, чи планують українці у разі блекауту змінювати місце проживання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.