"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Чат-бот написав документ, який дуже нагадує типовий український законопроект
В уряді вже почали тестувати чат-бот ChatGPT після того, як він став доступним в Україні. Так, міністр юстиції України Денис Малюська звернувся до ChatGPT із проханням написати законопроєкт про легалізацію проституції в країні. Чат-бот справився з такою роботою за 30 секунд.
"Попросив ChatGPT написати законопроєкт. Написало за 30 секунд. Підозрюю, Мін‘юст чекають скорочення вже з понеділка", - поділився своїми враженнями від роботи чат-боту міністр.
У своїй версії законопроекту чат-бот написав декілька перших розділів, зокрема визначив мету і завдання для легалізації проституції, дав визначення термінам (назвавши секс-робітниць - проститутками - ред.) та почавши писати про право на зайняття цією діяльністю. Загалом, версія ChatGPT має ознаки типового українського законопроекту.
Наприкінці 2022 року компанія OpenAI, одним із засновників якої є Ілон Маск, випустила chatGPT (від Generative Pre-trained Transformer - Генеруючий попередньо навчений трансформатор, - ред.) — чат-бот, що працює в діалоговому режимі та може відповідати користувачам на повідомлення, написані практично будь-якою мовою.
Прототип ChatGPT випустили 30 листопада 2022 року. Через детальність та ясність відповідей, його популярність виросла неймовірно швидко, хоча фактична точність цих відповідей підлягала критиці. Після релізу ChatGPT оцінка компанії OpenAI виросла до 29 мільярдів доларів. Лише за два місяці після випуску, кількість активних користувачів перевищила 100 мільйонів, що стало історичним рекордом серед користувацьких програм.
Нагадаємо, ChatGPT дав відповіді на питання для Інформатора, чому путін розпочав вторгнення, чи були до цього готові ЗСУ, чи є шанси на перемогу та що буде після війни.
Також інформатор писав, чим здивував штучний інтелект ChatGPT.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.