“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Дія.Підпис-EU має юридичну силу попри те, що він не є кваліфікованим електронним підписом у ЄС
Міністерство цифрової трансформації розширило перелік послуг у додатку "Дія". Відтепер для українців доступна Дія.Підпис-EU. Це нова функція, яка дозволяє підписувати європейські контракти та документи.
Наразі скористатися електронним підписом можна лише на двох платформах: ID.GOV.UA (ICEI) та «Вчасно». Надалі їх кількість буде розширено. Для отримання доступу до Дія.Підпис-EU потрібно:
Дія.Підпис-EU має юридичну силу і його цілком можуть приймати у суді. Хоча варто зазначити, що він не є кваліфікованим електронним підписом у Євросоюзі. Проте Дія.Підпис-EU визнається, як удосконалений електронний підпис країни, що не входить до ЄС.
Потрібно обрати один із сервісів і натиснути "Дія.Підпис-EU (бета-тест)". Потім обрати потрібний підпис, синхронізуватись з додатком "Дія" та обрати сам формат підпису (XAdES, PAdES, СAdES, ASiC, ASiC-E чи ASiC-S). Мінцифра рекомендує використовувати ASiC-E.
Потім перетягніть документ, який потрібно підписати та натисніть «Підписати». Після цього потрібно ще раз підтвердити свою особу через фотокамеру. Все, документ підписано. Він доступний відразу у трьох формах: стоковий документ без підпису, документ з підписом, протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису, котрі необхідні для перевірки справжності вашого підпису.
Нагадуємо, що на порталі "Дія" можна подати заявку на реєстрацію шлюбу. За час роботи функції "онлайн-шлюбів" заявки подали 2 908 осіб. Також через "Дію" можна купити військові облігації. На 13 квітня українці вклали в підтримку країни понад 670 мільйонів гривень.
Загалом порталом "Дія" користується майже половина населення України, а саме 19 млн людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.