Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За словами речника, москва дискредитувала себе численними фейками
Вашингтон не схильний вірити твердженням москви щодо збиття військово-транспортного літака Іл-76 під Бєлгородом. Причиною цього є стійка репутація росії як джерела дезінформації.
Саме так відповів речник Держдепу США Ведант Патель, коментуючи "докази", надані росією, які нібито свідчать про причетність України до інциденту. Патель вдало підмітив, що рівень російських "доказів" межує із фейками про те, що окупований Крим теж "російський".
"Це той самий рівень достовірних доказів, який змушує росію стверджувати, що їй належить Крим чи вся територія, яку вони відібрали в України, належить їй?", - повідомив Патель.
За словами речника, США з обережністю ставляться до інформації, що надходить з росії, й не схильні вірити її твердженням без незалежних підтверджень. Патель додав, що Москва неодноразово дискредитувала себе численними фейками.
"Що стосується конкретного інциденту, про який ви говорите, я дозволю нашим партнерам в Україні говорити про це. Але коли справа доходить до достовірної інформації, що надходить з росії, у них насправді не так багато точок, на які можна спертися, враховуючи їхній величезний досвід дезінформації не лише в регіоні, а й загалом", - підкреслив він.
24 січня в Бєлгородській області росії зазнав аварії військовий літак Іл-76. Кремль стверджує, що на борту перебували українські військовополонені, яких нібито везли на обмін.
Однак, дані з різних джерел ставлять під сумнів цю версію. Приміром, представник ГУР Андрій Юсов заявив, що Україна звернулася до росії з проханням повернути тіла загиблих у катастрофі, але відповіді так і не отримала.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.