“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Всього в Україні введено вже 45 038 лікарняних ліжок
Станом на неділю, 8 листопада, в Україні зайнято більше 70% лікарняних ліжок для пацієнтів з підозрою або підтвердженим COVID-19. Найгірша ситуація у Полтавській і Одеській областях.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я .
Згідно з даними, найбільш завантаженими є лікарні у Полтавській (91,5%), Рівненській (78,9%), Одеській (70,6%) та Сумській (70,5%) областях.
У Херсонській, Тернопільській, Миколаївській і Кіровоградській областях заповненість лікарняних ліжок становить менше 50%.
У країні в усіх регіонах перевищено показник з захворюваності на COVID-19. В середньому по Україні він становить 306,8 при нормі в 40. Найгірша ситуація спостерігається у Чернівецькій області - 623,6.
Нагадаємо, в Україні в лікарнях працює 18,5 тисяч ліжок з підведеним киснем.
Крім того, несприйнятливість до коронавірус у людини зберігається не менше шести місяців при безсимптомній хвороби, а при наявності симптомів - ще довше.
Раніше Інформатор писав, у Міністерстві охорони здоров'я пояснили ситуацію з мобільними госпіталями для пацієнтів з COVID-19.