Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Всього в Україні введено вже 45 038 лікарняних ліжок
Станом на неділю, 8 листопада, в Україні зайнято більше 70% лікарняних ліжок для пацієнтів з підозрою або підтвердженим COVID-19. Найгірша ситуація у Полтавській і Одеській областях.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я .
Згідно з даними, найбільш завантаженими є лікарні у Полтавській (91,5%), Рівненській (78,9%), Одеській (70,6%) та Сумській (70,5%) областях.
У Херсонській, Тернопільській, Миколаївській і Кіровоградській областях заповненість лікарняних ліжок становить менше 50%.
У країні в усіх регіонах перевищено показник з захворюваності на COVID-19. В середньому по Україні він становить 306,8 при нормі в 40. Найгірша ситуація спостерігається у Чернівецькій області - 623,6.
Нагадаємо, в Україні в лікарнях працює 18,5 тисяч ліжок з підведеним киснем.
Крім того, несприйнятливість до коронавірус у людини зберігається не менше шести місяців при безсимптомній хвороби, а при наявності симптомів - ще довше.
Раніше Інформатор писав, у Міністерстві охорони здоров'я пояснили ситуацію з мобільними госпіталями для пацієнтів з COVID-19.