Весь особовий склад Тихоокеанського флоту РФ відправляється в зону бойових дій на територію України
Росія почала відправляти на війну в Україну війська Тихоокеанського флоту РФ. Раніше вони не були безпосередньо залучені до ведення бойових дій на території нашої держави. Йдеться про 2000 російських військовослужбовців з Приморського та Камчатського країв Росії.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. Зазначається, що з метою поповнення втрат російських окупаційних військ в Україні, а також укомплектування нових військових підрозділів Кремль відправляє на війну особовий склад Тихоокеанського флоту РФ, а також 11-ї армії ВПС та ППО.
"Вказані військові з’єднання держави-агресора раніше не були безпосередньо залучені до ведення бойових дій проти України", - йдеться в повідомленні.
Згідно з рішенням командувача Тихоокеанського флоту РФ Віктора Лііни, ротації до Сирії повністю припинені, і весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на територію України. Йдеться про 2000 російських військовослужбовців з Приморського та Камчатського країв РФ.
Ще близько 400 солдатів з-поміж військових частин 11-ї армії ВПС та ППО дислокували на територію Хабаровского краю РФ. Вони лататимуть діри 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти Росії, які ведуть бойові дії проти України та мають некомплект через величезні втрати.
"Частина особового складу з військових з’єднань далекого сходу РФ увійде до нової мотострілецької бригади держави-агресора, яку формують у Воронежі", - заявили в ГУР.
Як пише німецьке видання Welt, російський оборонно-промисловий комплекс не здатний виробляти ту кількість озброєння, якої потребує російська армія для захоплення України. Проте Росія може брати зброю та боєприпаси з радянських складів, яких залишилося ще багато. СРСР залишив росіянам велику кількість озброєння, яке використовується у війні.
Щодо бронетехніки, то зараз на складах залишилося близько 40% довоєнних запасів. Відновлювати росіяни можуть до 1600 одиниць бронетехніки на рік, виробляти з нуля - до 200. Поточних запасів вистачить ще на два-три роки війни.
Також Росія може виготовляти до 230 ракет на місяць - з них 130 із дальністю у понад 350 км. Проте швидко робити їх не вдається - кожна ракета має до 50 західних компонентів, а брак ракет в росіян досить відчутний, оскільки вони просять ракети у КНДР та Ірану. Водночас РФ збільшила виробництво ударних БПЛА.
Зі снарядами в росіян краще. За 2024 вони розраховують отримати 2,1 млн снарядів тільки від промисловості. До того ж ще є старі запаси часів СРСР, постачання з Білорусі та Північної Кореї та інші джерела отримання боєприпасів.
Нагадаємо, Путін захотів повернутися до Стамбульского формату переговорів з Україною. Кремлівський диктатор зробив відповідну заяву під час переговорів з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.