Головна
Світ
09:45, 27 Червня
Информатор UA

Интро

У Варшаві відкриютьвиставку під назвою За нашу і вашу свободуЦе перша виставка за межами України російської військової техніки, знищеної або захопленої силами оборони України. Про це повідомляєз посиланням на Міністерство оборони України. На виставці представлять: основний бойовий танк російської армії Т72Б (знищений силами оборони України під час бою 31 березня 2022 року біля села Дмитрівка Бучанського району, у передмісті Києва); 152-мм САУ (підбита артилерією ЗСУ у Сумській області; в артилерійських дуелях з цією САУ беруть участь, зокрема, польські САУ зразки снарядів реактивних систем залпового вогню та (руйнівна невибіркова зброя, яка використовується російською армією для атак на мирні українські міста та цивільні обєкти, що є воєнним злочином). Експозицію відкриють в історичному центрі польської столиці на Замковій площі.У церемонії відкриття візьмуть участь заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, керівник Канцелярії Премєр-міністра Республіки Польща міністр Міхал Дворчик, державний секретар Міністерства національної оборони Республіки Польща Войцех Скуркевич, тимчасовий повірений у справах України в Республіці Польща Олег Куць. Нагадаємо,хлопчик купив для ЗСУ портативну зарядкуна сонячній батареї. Крім того,у СШАна благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського. Такожписав, щохудожник з Литви створив та виставив на аукціон серію фігурокросійських окупантів-мародерів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Варшаві відкриють виставку російської техніки, яку знищили ЗСУ

Читать на русском
У Варшаві відкриють виставку російської техніки, яку знищили ЗСУ

Експозицію відкриють в історичному центрі польської столиці – на Замковій площі

У Варшаві відкриють виставку під назвою «За нашу і вашу свободу». Це перша виставка за межами України російської військової техніки, знищеної або захопленої силами оборони України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство оборони України

На виставці представлять:

  • основний бойовий танк російської армії – Т72Б (знищений силами оборони України під час бою 31 березня 2022 року біля села Дмитрівка Бучанського району, у передмісті Києва);
  • 152-мм САУ «Мста-С» (підбита артилерією ЗСУ у Сумській області; в артилерійських дуелях з цією САУ беруть участь, зокрема, польські САУ «Краб»);
  • зразки снарядів реактивних систем залпового вогню «Ураган» та «Смерч» (руйнівна невибіркова зброя, яка використовується російською армією для атак на мирні українські міста та цивільні об’єкти, що є воєнним злочином).

Експозицію відкриють в історичному центрі польської столиці – на Замковій площі. У церемонії відкриття візьмуть участь заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, керівник Канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща — міністр Міхал Дворчик, державний секретар Міністерства національної оборони Республіки Польща Войцех Скуркевич, тимчасовий повірений у справах України в Республіці Польща Олег Куць.

Нагадаємо, десятирічний хлопчик купив для ЗСУ портативну зарядку на сонячній батареї. Крім того, у США на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського.

Також Інформатор писав, що художник з Литви створив та виставив на аукціон серію фігурок російських окупантів-мародерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.