Головна
Світ
13:10, 31 Травня
Информатор UA

Интро

У Литві художник створив та виставив на аукціон серію фігурок російських окупантів-мародерів. Композиція ілюструє, як вони грабували будинки українців і вивозили все до рф.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на його пост.  Композиція називається "Brothers in arms". Автор виставить композицію на аукціон зі стартовою ціною 2 тисяч євро. Усі зароблені кошти спрямують на допомогу Україні.  "Брати по зброї" зроблено. Я дуже задоволений цим витвором, який виставлять на аукціон", - зазначає автор.    Нагадаємо, на аукціон виставили копію ручки, якою Байден підписав закон про ленд-ліз для України, гроші віддадуть на допомогу ЗСУ. Крім того, у Лондоні на аукціоні продають картину художника Бенксі, щоб допомогти пораненим дітям з України. Раніше Інформатор писав, що у Великій Британії на концерті для України зібрали 16 мільйонів доларів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Художник з Литви створив та виставив на аукціон серію фігурок російських окупантів-мародерів

Читать на русском

Усі виручені з аукціону кошти будуть направлені на допомогу Україні

Читать на русском
Художник з Литви створив та виставив на аукціон серію фігурок російських окупантів-мародерів

Усі виручені з аукціону кошти будуть направлені на допомогу Україні

У Литві художник створив та виставив на аукціон серію фігурок російських окупантів-мародерів. Композиція ілюструє, як вони грабували будинки українців і вивозили все до рф. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на його пост

Композиція називається "Brothers in arms". Автор виставить композицію на аукціон зі стартовою ціною 2 тисяч євро. Усі зароблені кошти спрямують на допомогу Україні. 

"Брати по зброї" зроблено. Я дуже задоволений цим витвором, який виставлять на аукціон", - зазначає автор. 

 

Нагадаємо, на аукціон виставили копію ручки, якою Байден підписав закон про ленд-ліз для України, гроші віддадуть на допомогу ЗСУ. Крім того, у Лондоні на аукціоні продають картину художника Бенксі, щоб допомогти пораненим дітям з України.

Раніше Інформатор писав, що у Великій Британії на концерті для України зібрали 16 мільйонів доларів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.