Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Силовики запобігли 7 терористичним актам на території країни
У 2020 році суди винесли 192 обвинувальних вироки за посягання на територіальну цілісність, а також за терористичну діяльність. Розпочато всього 335 кримінальних проваджень.
Про це повідомляє прес-центр СБУ,- передає Інформатор .
Протягом року силовики запобігли 7 терористичним актам і затримали 10 осіб, причетних до їх підготовки і здійснення. Врятовані від терактів, запланованіих біля торгового центру «Французький квартал» в Харкові, поблизу госпіталю в Сєвєродонецьку і на залізничній станції «Рубіжне», на території ПАТ «Сєвєродонецьке об'єднання« Азот ».
У взаємодії з іноземними партнерськими спецслужбами був заборонений в'їзд до України 644 іноземцям,причетним до терористичних і екстремістських організацій. З цих же причин ще 5 іноземців видворено і 74 примусово повернуто до країн походження.
Спільно з Міністерством закордонних справ було проведено 73 демарши представникам іноземної сторони, зокрема за антиукраїнську діяльність, підтримку анексії або відвідування Криму.
Контррозвідка СБУ впродовж 2020 року розпочала 304 кримінальних провадження за ознаками державної зради, шпигунства, диверсії і створення терористичної організації. Наприклад, у вересні 2020 року контррозвідники служби затримали в Рівному агента ФСБ РФ, який намагався вчинити диверсію на одному з об'єктів критичної інфраструктури регіону.
Набрав чинності 101 обвинувальний вирок. Так, до 10 років позбавлення волі засуджений громадянина КНР Шу Юаньцзя за шпигунство, до 12 років - українець Смородінов, який співпрацював з ФСБ, до 10 років - українець-агент ФСБ Агєєв, який намагався підірвати сховище з аміаком на території ПАТ «Сєвєродонецьке об'єднання «Азот», до 8 років - троє українців і росіянин за участь у терористичній організації.
Викрито понад 300 фактів отримання іноземного громадянства представниками органів влади та держуправління. Виявлено факти зловживання службовим становищем посадових осіб Міноборони, Нацгвардії, держпідприємств, які призвели до збитків державі на суму понад 1 млрд 72 млн грн.
Нагадаємо, в Україні за рік силовики знешкодили понад 80 ОЗУ і викрили 536 корупційних злочинів.Крім того, в Києві приватне детективне агентство збувало закриті дані в РФ і окупований Крим.
Раніше Інформатор писав, що в Україні ватажка угруповання терористів «ЛНР» оголосили в розшук.