"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Незвичайні сюжети та несподівані повороти
Студенти з Каліфорнії вирішили надати нейромережі шанс показати свою творчість на екранах, і тепер знімають короткометражні фільми за сценаріями, написаним штучним інтелектом.
Кілька відео ентузіасти вже опублікували на своєму YouTube-каналі,- передає Інформатор.
Нейромережі вже давно знайшли безліч застосувань. Студенти Елі Вайс і Якоб Ваус вирішили випробувати їх на вміння писати сценарії до фільмів. Для цього вони навіть запустили проект Calamity Ai.
Останньою з їхніх робіт є картина «Побачення».У ній пара проводить час на романтичному вечері, і хлопець пропонує дівчині спробувати її загіпнотизувати. На цьому починаються деякі дивні речі з моменту, як в справу вступає ІІ - в процесі гіпнозу хлопець застрибує на стіл, починає кричати, вимагаючи від неї випустити назовні її сутність. Все це триває до тих пір, поки дівчина під «гіпнозом" не заявляє, що вони насправді знаходяться в фільмі.
Після деякого часу «дослідження» несправжнього оточення, вони залишають будинок, і романтично міркують на тему того, чи існують вони самі. Дівчина ж заявляє, що сама нічого конкретно не знає, але «десь є сценарій, який придумали люди». Далі вони мило закінчують діалог читанням сценарію з початкової сцени, озвучуванням назви фільму «Побачення», і поцілунком.
Автори проекту розповідають, що знайшли нейромережу Shortly AI на основі алгоритму GPT-3. Цей інструмент покликаний допомагати письменникам подолати творчу кризу. Для цього потрібно надати програмі кілька вступних пропозицій, а вона буде створювати сценарій.
Елі Вайс зізнався, що сценарії вони не редагують, але пробують різні варіанти, запропоновані нейромережею. Вони складають першу половину сторінки сценарію, після чого дають програмі згенерувати ще кілька. Це робиться кілька разів, а потім з усіх варіантів обирається найцікавіший.
Першим з їхніх «фільмів» є «Посередники».Головний герой виступає свідком Єгови з досить темним минулим. Про нього він, до речі, за задумом нейромережі розповідає всім, до кого стукає. Раніше хлопець був наркодилером, а одного разу на автомобілі він збив кількох перехожих. Жінка, до якої він постукав, після такої розповді люб'язно пустила його всередину. Тим не менш, вона теж виявилася наркодилером, і вирішила застрелити гостя на місці.
Нагадаємо, що раніше ми розповідали про те, як нейромережа створює «нові» пісні Nirvana, Емі Уайнхаус, The Doors і Джимі Хендрікса.Ще ми писали про роботу компанії Ubisoft над новим фільмом, який буде присвячений відеоіграм .