Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Очікується, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган підпише документ протягом кількох наступних днів
23 січня після тривалих місяців обговорень турецький парламент ухвалив рішення про ратифікацію вступу Швеції до НАТО. Далі положення про вступ повернеться до президента Реджепа Таїпа Ердогана для остаточного підписання. Після цього він направиться на зберігання до Держдепартаменту США у Вашингтоні.
Про це повідомляє видання Bloomberg. Зазначається, що Швеція отримала підтримку Туреччини через рік і вісім місяців після подачі заявки.
Очікується, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган підпише документ протягом кількох наступних днів. Це рішення стало можливим після того, як лідер країни офіційно підтримав його. Генеральна асамблея під керівництвом Партії справедливості та розвитку Партії справедливості та розвитку ухвалила відповідне положення 23 січня близько пів години тому.
Загалом Туреччина довго вагалася та не погоджувала членство Швеції. Турецька влада вимагала від шведів дій щодо "придушення сепаратистських угруповань", зокрема йшлося про Робочу партію Курдистану (РПК). Тоді представники Швеції заявляли, що вона виконала власні критерії членства в НАТО та посилила закони проти тероризму.
Інформатор також повідомляв, що це питання було суперечливим й серед законодавців. У грудні 2023 року більшість членів комітету закордонних справах Парламенту Туреччини проголосували за ратифікацію вступу Швеції до НАТО. Проте, як виявилось, ухвала рішення не була одноголосною. Їй протидіяли ультраправі, які намагались використати це питання, аби тиснути на США. Проти ратифікації проголосувала консервативна партія İYİ та ультраправа Saadet. Партія DEM участі в голосуванні не брала.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.