"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Вступ країни до блоку не може відновитися за нинішніми обставинами
Президент Туреччини Реджеп Ердоган відповів на критичну доповідь Європарламенту, який наполягає на співпраці Анкари та Євросоюзу стосовно санкцій проти росії. За словами лідера країни, вони можуть розірвати зв’язки з блоком. Це зроблять у разі необхідності за результатами аналізу ситуації.
Про це повідомляє агентство Reuters. Ердоган вважає, що саме ЄС намагається відірватися від його країни.
“ЄС намагається відірватися від Туреччини. Ми будемо оцінювати ці події, і якщо буде потрібно, ми можемо порвати з ЄС”, – наголосив турецький лідер.
У доповіді йдеться про те, що вступ країни до блоку не може відновитися за нинішніх обставин. Європарламент, зокрема, закликав ЄС вивчити "паралельні і реалістичні рамки" для своїх зв'язків з Анкарою.
Туреччина вже 24 роки є офіційним кандидатом на вступ до Євросоюзу. Втім, переговори за останні роки ні до чого не призвели та заморозилися. Зокрема, це відбулося через занепокоєння ЄС стосовно порушень прав людини та поваги до верховенства права.
Туреччина допомагала Києву військово. Зокрема, передавала ЗСУ новітні засоби для виявлення ворожих безпілотників. Позиція ж Туреччини є більш неоднозначною. З одного боку, Анкара визнає територіальну цілісність України та засуджує агресію рф. З іншого боку, продовжує тісну співпрацю з агресором та не вводить проти кремля жодних санкцій.
Також саме Туреччина є основним медіатором та посередником в зерновій угоді, що зараз не діє. Однак при цьому Анкара намагається відновити її в тому чи іншому форматі. Нарешті, в Туреччині знайшли прихисток більше 220 тисяч наших біженців.
Загалом, турецька сторона діє в руслі тисячолітньої традиції "візантійської політики": тобто "і вашим і нашим". Це викликає певне невдоволення в Офісі президента, однак важливо розуміти, що Туреччина діяла так завжди, це основа їхньої міжнародної політики. Тож слід ставитися до цього з розумінням та максимально розвивати контакти, схиляючи Анкару на наш бік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.